House Designer: Fix & Flip APK (Unlimited Money)

0.988

Play House Designer : Fix and Flip today - a fun simulator game of house renovation where you can realize all your home design fantasies into reality. Try yourself in the role of house flipper.
4.2/5 Votes: 567,916
Developer
Karate Goose Studio
Version
0.988
Updated
13 July 2020
Requirements
4.1 and up
Size
104M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Ev Tasarımcısı: Düzelt ve Çevir APK 0.988 Özellikler

 

Ev tadilat işlerinize başlayın

 

İçeride ve dışarıda hasar görmüş ilk evinizi alarak oyuna başlayın. Evi, tadilatları ve tasarımları hazırlayabileceğiniz pratik bir alana dönüştürmeye başlayın. Yeni ürünler ve dekorasyonlar aldığınızda evleri nezih bir mekana dönüştürmek için çok çalışın. Ve şimdi, tüm sıkı çalışmanızla evi yeniden satabilir ve bir servet kazanabilirsiniz.

Yatırım yaptığınız parayı, kötü durumda olsalar bile çeşitli yeni evlere harcamalısınız. Çeşitli yama ve çevirme çözümlerini test ederken kendinizi derinlemesine ev tadilatı ve inşaat oyununa bırakın. Kimsenin yaşamak istemediği eski evleri yenileyerek ikinci bir şans verin.

 

Birden fazla göreve katılın

 

Bundan bahsetmişken, Home Builder Repair & Flip’te oyuncular, tamamlamaları gereken yüzlerce farklı projeyle derinlemesine ev tadilat faaliyetlerine kendilerini kaptırma yeteneğine sahip olacaklar. Bununla birlikte, oyun Android oyuncularını eski evleri birçok oyuncunun ilgi çekici bulacağı inanılmaz yerlere dönüştürmenin gerçek yöntemine maruz bırakıyor.

Eski evleri yıkamak ve onarmaktan, görünüşlerini önemli ölçüde değiştirebilecek planlama ve yeniden şekillendirme eylemlerine kadar çeşitli aktiviteler üstlenerek yenileme projeleri ile kendinizi çok eğlendirin. Çeşitli malzemelerle çeşitli yerlerden farklı evleri yeniden şekillendirmeye çalışırken House Builder Repair & Flip’in muhteşem oyununun keyfini çıkarmaktan çekinmeyin.

 

Sezgisel dokunmatik kontroller

 

Ayrıca, kendinizi ev tadilatının heyecan verici oyununa kaptırırken, oyun, karakterlerinizi çeşitli görevlerle kolayca yönlendirmenizi sağlayan sezgisel dokunmatik kontroller içerir. Ayrıca, yoğun bir birinci şahıs bakış açısıyla birleştirilen dinamik unsurlar, oyunun eğlencesine ve merakına katkıda bulunacak.

Mevcut tüm seçenekleri tıklayarak ve seçerek önünüzdeki nesnelerle çeşitli şekillerde etkileşim kurmaktan çekinmeyin. Belirli görevler için uygun kaynakları seçin ve ek kontrol seçeneklerine erişebileceksiniz.

 

İç mimar ol

 

Ve konu açılmışken, bir iç mimar olmayı hedefliyor musunuz? Cevabınız evet ise, bu harika simülasyon etiketinin tadını kesinlikle çıkaracaksınız. Ancak Android oyuncuları, oyundaki çeşitli tasarım öğelerinden ve süslemelerden yararlanabilir. Çok sayıda mevcut parça, faydalı ipuçları ve harika dekorasyonlarla evlerinizi kolayca değiştirebilir ve inşa edebilirsiniz.

Mobilya, ekipman ve diğer ürünlerin düzenlemelerini değiştirmek ve düzenlemek için çekinmeyin. Aynı zamanda, biraz daha az ödeme yapmak ve mağazada çok çeşitli taze ev eşyalarına erişim sağlamak kolaydır. Ne istersen al ve eskisini satmayı düşün.

 

Çözüm

 

Illusion Labs’ın bu harika oyunu, özellikle BMX bisikletlerinden hoşlananlar olmak üzere yarış hayranlarına kesinlikle hitap edecek. Touchgrind BMX, sürekli serbest sürüş deneyimleri ile sizi saatlerce eğlendirecek.

What's new

- Improved performance
- Balance fixes
- Fixed bugs

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.