Human Fall Flat APK 1.5 (Paid for free)

1.7

  • Payment
Human: Fall Flat is a hilarious, light-hearted physics platformer set in floating dreamscapes that can be played solo or with up to 4 players. Free new levels keep its vibrant community rewarded. Each dream level provides a new environment to navigate, from mansions, castles and Aztec adventures to snowy mountains, eerie nightscapes and industrial locations. Multiple routes through each level, and perfectly playful puzzles ensure exploration and ingenuity are rewarded.
4.1/5 Votes: 19,014
Developer
505 Games Srl
Version
1.7
Updated
25 June 2021
Requirements
5.0 and up
Size
43M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

İnsan Düşen Daire APK 1.5 Özellikleri

 

Komik kontroller

 

Human Fall Flat’teki kontrollerde ustalaşmak son derece zordur, ancak aynı zamanda oynaması da çok eğlencelidir. Geleneksel bulmaca çözme becerilerine kıyasla, komik hareketlere ve kontrollere sahip titrek karakterler oyunu çok daha eğlenceli hale getiriyor.

“Human Fall Flat”te, titrek parkur sanatında ustalaşmaya hazır olduğunuzdan emin olun. Araba sürerken bir yandan diğer yana ya da aşağı yukarı sallanmak, nesneleri birine fırlatacakmış gibi tutmak ya da kendinize çarpacakmış gibi tutmak, etrafta zıplamak ve bir takipçi gibi arkadaşlarınızı tutmak vb. Kontrollerin bu oyuna birçok yeni ve heyecan verici unsur verdiğini söylemek doğru olur.

Pratik fizik sayesinde karakterleriniz canlı görünecek.

 

Akıllara durgunluk veren bulmacaları keşfedin

 

Yarı Zamanlı UFO’daki bulmacaları seviyorsanız, bu oyunda ya epik bulmacalara şaşıracaksınız ya da zorlu bulmacalara kızacaksınız. Bu yüzden on seviyeli aksiyon dolu oyun ve yüzlerce farklı hikayeyi deneyimlerken zorluklara hazır olun.

Her bulmacayı çözmek için tümdengelimli akıl yürütmenizi kullanın. Oyunda ilerlerken en iyi yaklaşımları seçin. Hatta kaçmak için çıkıntıdan atlama konusunda endişelenmeyin çünkü az önce atladığınız temellere ineceksiniz.

 

Başka hiçbir şeye benzemeyen etkileşimli ortamlar

 

Human Fall Flat’teki oyuncular, bulmaca çözme oyununa katkıda bulunacak son derece sürükleyici ortamları keşfetme fırsatına sahip olacaklar. Her yayda yeni nesneler ve öğeler içeren yepyeni bir haritayla tanışacaksınız.

Sorunlarınıza çözüm bulmak için ortamınızda rastgele ortaya çıkabilecek farklı nesnelerden yararlanın. Oyuncuların Human Fall Flat’te kendilerini eğlendirmek için paspasları yığmaktan daha yükseğe tırmanabilmeleri için yüksek bir platform yapmaya, duvarları yıkmak için yıkım vincini kontrol etmeye kadar yüzlerce yolu olacak.

 

Oyunun tadını Çıkar

 

Human Fall Flat, oyuncuların heyecan verici çok oyunculu eşleşmelere katılmalarına izin vererek, arkadaşları, akrabaları veya arkadaş canlısı yabancılarla oyunun keyfini çıkarmalarını sağlar. Human Fall Flat’in çok oyunculu oyunlarıyla eğlenceyi ikiye, üçe ve hatta 4 katına çıkarabilirsiniz.

Oyuncular, binlerce çevrimiçi oyuncuyla oynamayı veya arkadaşlarının katılması için yerel ağlarında kendi oyunlarını barındırmayı seçebilirler. Dünyanın dört bir yanından en çılgın ve en eğlenceli arkadaşlar hakkında bilgi edinin. Human Fall Flat’te saatlerce hedefleriniz için çalışabilir veya iyi vakit geçirirken birbirinizi trolleyip şaka yapabilirsiniz.

Öte yandan, tek başınıza oynamak istiyorsanız, oyun solo maçları desteklediği için bunu da yapabilirsiniz.

 

Çözüm

 

Human Fall Flat, canları sıkılmadan istedikleri zaman oynayabilecekleri harika bir bulmaca çözme ve macera oyunu arayanlar için bir numaralı tavsiyemiz.

What's new

***NEW LEVEL 'FOREST' AVAILABLE NOW***

"The great outdoors is calling! Grab your friends and explore lush woodland and snowy hilltops in search of rest and relaxation in new level Forest!

Mystery and mayhem are just round the corner, not to mention crashed planes and heavy machinery. Did somebody take a wrong turn?"

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.