Hungry Dragon APK 3.10 (Unlimited Money)

3.14

Unleash fiery fury from above in Hungry Dragon, a fun and frantic flying action game where everything and everyone is on the menu!
4.3/5 Votes: 304,642
Developer
Ubisoft Entertainment
Version
3.14
Updated
June 14, 2021
Requirements
4.4 and up
Size
131M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Aç Ejderha APK 3.10 Özellikler

 

Basit sezgisel ve son derece keyifli

 

Başlamak için, Android oyuncuları, toprakları özgürce keşfedebileceğiniz, başkalarını terörize edebileceğiniz ve güçlü ejderhalarınızı geliştirebileceğiniz Hungry Dragon’daki eğlenceli ve heyecan verici oyunun tadını çıkaracak.

Düşman saldırılarından kaçmak için Hungry Dragons’u özgürce kontrol ederken, yönünüzdeki her şeyi yerken ve yol boyunca canavarları, kuşları, çiftlik hayvanlarını ve hatta insanları alt ederken sürükleyici oyunun tadını çıkarın.

 

Çeşitli farklı ejderhalar

 

İlgilenenler için Hungry Dragon, özellikle devasa ejderha seçenekleriyle çok eğlenceli ve heyecan verici. Her biri kendi özellik ve beceri koleksiyonuna sahip vahşi canavarları toplamakla görevlendirileceksiniz. Düşmanlarınızı eritmek ve buharlaştırmak için uçan nefes yeteneklerini kullanın. Alternatif olarak, harika buz ejderhasının kilidini açabilir ve rakiplerinizi dondurarak ölebilirsiniz.

Her biri kendine özgü bir tarza sahip birkaç ejderha hakkında bilgi edinin ve onlarla birlikte gökyüzünde uçun. İlerledikçe, ejderhalarınız için daha fazla kostüm ve özelleştirmenin kilidini açabilirsiniz. Daha hızlı git, daha sıcak yak, daha hızlı ateş et ve en hızlı olmak için dikkatli adım at.

 

Sürükleyici yıkım deneyimlerinin tadını çıkarın

 

Hungry Dragon’daki oyuncular da dahil olanlarınız için sürükleyici ve harika yıkım aktivitelerine erişebilecekler. Yiyecek aramak için Orta Çağ diyarlarında dolaşırken, oyunun destansı yıkım mücadelelerini üstlenin.

Dünyayı keşfederken kasabalar, ormanlar, vadiler ve şehirlerde seyahat edin. Bir dizi büyüleyici bina ve engeli yıkabileceğiniz muhteşem oyun içi yıkımlara katılmaktan çekinmeyin. Oyunda mümkün olan en yüksek puanı almak için uğraşırken av ve diğer hayvanlarla beslenmeye devam edin. Ortaçağ krallığınızın sınırsız hükümdarı olun.

 

Birden fazla hedef alırken bir şeyler yiyin

 

Buna ek olarak, Hungry Dragon’daki oyuncular, korku ve yıkım yolunuzda size yardımcı olmak için destansı 3D ortamlarda muhteşem ızgara çılgınlığı ve özgürleştirilmiş eylemlerin tadını çıkarırken bulacaklar.

Avınızı başarılı bir şekilde ızgara yapmak ve ziyafet çekmek için ejderhalarınızla mevcut çeşitli beceri ve yetenekleri kullanın. İlerledikçe, düşmanlara alevler, don, şimşek ve diğer özel saldırıların nefesini serbest bırakın.

Hungry Dragon’daki oyuncular, kampanya boyunca ilerledikçe dünyanın her yerinden canavarlar ve düşmanlarla karşı karşıya kalacaklar. Ortaçağ askerlerini, goblinleri, orkları, cadıları ve sizi durdurmaya ve onları ölümlerinden kurtarmaya çalışanları alt edin.

 

Çözüm

 

Hungry Dragon, özellikle rahatlatıcı bir gündelik oyun arıyorsanız, mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve ilginç bir mobil oyundur. Ve biraz farklı bir şey arıyorsanız, web sitemizdeki Zombie Tsunami, Dragon Hills 2 ve diğer birkaç oyuna göz atın.

What's new

Fixed small music glitch

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.