Hungry Shark Evolution APK 8.4.2 (Unlimited Coins/Gems)

Varies with device

We're the Official game for Shark Week - live every week like it's Shark Week!
4.4/5 Votes: 7,247,515
Developer
Ubisoft Entertainment
Version
Varies with device
Updated
July 5, 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Hungry Shark Evolution APK 8.4.2 Özellikler

 

Basit ve sezgisel kontroller

 

Hungry Shark Evolution, oyunculara basit ve sezgisel kontrol sistemi sayesinde köpekbalıklarını kolayca kontrol edebilecekleri uygun bir oyun deneyimi sunuyor. Aç köpekbalıklarınızın tehlikeden kaçınırken avlarını toplamasına yardımcı olmak için dokunma ve eğme kontrollerini kullanın. Öte yandan yeni oyuncular, oyunun başlamasının inanılmaz derecede kolay olduğunu görecekler.

 

Düzinelerce harika köpekbalığının kilidini aç ve topla

 

Ayrıca, bağımlılık yaratan oyunun içindeyken yüzlerce farklı köpekbalığı türü toplayabileceksiniz. Koleksiyonunuza epik köpekbalıkları eklemek için seviyeleri ve görevleri tamamlayın. Hatta köpekbalıklarına hiç benzemeyen garip yaratıklarla bile karşılaşabilirsiniz.

 

Okyanusun altına gizlenmiş yepyeni bir dünyayı keşfedin

 

Oyunda geniş bir sualtı dünyası yer alıyor. Oyuncular burada Hungry Shark Evolution’ın büyüleyici dünyasını keşfedebilecekler. Okyanusun derinliklerini keşfedin ve dünyanın farklı bir tarafını öğrenin. Nefis yemekler bulmak için çeşitli destinasyonlara seyahat edin.

 

Garip yaratıklarla karşılaş ve onları ye

 

Üstelik uçsuz bucaksız okyanusta seyahat ederken yüzlerce farklı gizemli yaratıkla karşılaşacaksınız. Bazıları son derece güçlü olduğundan dikkatli olun ve onlara çok yaklaşmak köpekbalıklarınız için tehlikeli olabilir. Öte yandan, şanslıysanız köpekbalıklarınız için lezzetli bir yemekle tanışabilirsiniz.

 

Çözüm

 

Hungry Shark Evolution, akıllı telefonlarında veya tabletlerinde sıradan bir oyun deneyimi arayan herkes için harika bir oyundur. Hungry Shark Evolution ile tuhaf ve bağımlılık yapan oyunu keşfedebilirsiniz.

What's new

More sharks are EVOLVING!
Discover 3 more mega-evolutions:
Shar-khan, Abyssaurus Rex, and Aaron the Destruktor!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.