ibis Paint X APK 8.1.1 (Prime Membership Unlocked)

9.0.1

ibis Paint X is a popular and versatile drawing app downloaded more than 150 million times in total as a series, over 2700 materials, which provides over 1000 brushes, over 800 fonts, 74 filters, 46 screentones, 27 blending modes, recording drawing processes, stroke stabilization feature, various ruler features such as Radial Line rulers or Symmetry rulers, and clipping mask features.
4.5/5 Votes: 1,661,935
Developer
ibis inc.
Version
9.0.1
Updated
June 18, 2021
Requirements
4.1 and up
Size
27M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

ibis Paint X APK 8.1.1 Özellikler

 

YouTube’dan çeşitli eğitimleri kontrol edin

 

Başlamak için, Android kullanıcıları ibis Paint X’in kendilerine basit ve samimi eğitimler sağlayacak resmi YouTube kanalına erişebilecekler. Yeni başlayanlar için kendi çizim stillerini ve yaygın hatalardan nasıl kaçınacaklarını düşünmeleri son derece faydalı olacaktır. Haber ve güncellemeleri almak için tek yapmanız gereken kanallarına abone olmak.

 

Pürüzsüz ve doğru çizim deneyimleri

 

ibis Paint X, hızlandırılmış GPU ve OpenGL teknolojisinin kullanımı sayesinde diğer birçok Android uygulamasından daha akıcı ve keyifli çizim deneyimleri sunar. Bunu söyledikten sonra, saniyede 60 kareye kadar iyi bir kare hızında çizebilirsiniz. Ayrıca, ibis Paint X’i düzgün bir şekilde çalıştırmak için bilgisayarlarınızın ultra modern olması gerekmez.

 

Çok sayıda kullanışlı özellik

 

Android cihazınız için PC’nizdeki en iyi çizim yazılımıyla rekabet edebilecek yetenekli bir çizim uygulaması arıyorsanız, ibis Paint X ilk önceliğiniz olmalıdır. Dijital kalemler, airbrushlar, yağlı fırçalar vb. en popüler ve yaygın olanlar da dahil olmak üzere 142 farklı fırça ile akıllı cihazlarınızı kullanarak kolayca yüksek kaliteli sanatlar yaratabilirsiniz.

Ayrıca, çok çeşitli kullanışlı fırça parametrelerine erişiminiz vardır, bu da yönleri gerektiği gibi ince ayar yapmanıza olanak tanır.

 

Sanatınızı başkalarıyla gösterin

 

ibis Paint X’in Canlı Kayıt özelliği, çalışmalarını başkalarıyla paylaşmaktan hoşlananları kesinlikle tatmin edecek. Basit dokunmatik komutları kullanarak çizim ilerlemenizi akıllı telefonunuzda kolayca kaydetmeye başlayabilirsiniz. İşiniz bittiğinde, çalışmanızı internette yayınlamak sadece birkaç adım sürer. Diğer çevrimiçi sanatçıları kalem almaya teşvik etmek için kendi çizim videolarınızı yapın. Diğer taraftan, başkalarının videolarını izleyebilir ve faydalı ibis Paint X ipuçlarını öğrenebilirsiniz.

 

Çözüm

 

Android için mevcut çizim uygulamalarının çoğuna kıyasla, ibis Paint X hala birçok yönden mükemmel bir seçimdir. Bununla birlikte, ister basit eskizler çiziyor olun, ister ayrıntılı sanat eserleri yaratıyor olun, bununla asla hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

What's new

[Changes in ver.9.0.1]
- Some bug fixes and improvements.

[New Features in ver.9.0.0]
- Now you can use Transform tool to Layer folders.
- In "Translate Scale" of the Transform tool, you can now choose "Interpolation Method". In particular the image quality of reduction is improved by this feature.
- Brush QR codes uploaded to Online Gallery are now downloaded easily from "Online" in the Brush window.

"QR Code" is a registered trademark of DENSO WAVE INCORPORATED.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.