IMVU APK 5.9.2.50902002 (Unlimited Money)

6.2.0.60200023

Join the world’s largest social experience with IMVU! Download the app to create your customized avatar, make new friends, go to virtual parties, and explore an entire world in 3D!
4.3/5 Votes: 531,614
Developer
IMVU Inc.
Version
6.2.0.60200023
Updated
July 14, 2021
Requirements
6.0 and up
Size
105M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

IMVU APK 5.9.2.50902002 Özellikler

 

Sanal hayatınızı yaşayın

 

Avatarın hayatı senin hayatın. Her zaman istediğin hayatı gerçeğe dönüştür. Romantik bir aşk hikayesi okumayı sever misiniz? IMVU, avatarınızın aşk hayatı için bir flört simülasyon oyunu olabilir. Canlı bir artırılmış gerçeklik dünyasına girmek üzeresiniz.

 

Kendiniz bir avatar oluşturun

 

Kendi kararlarınızı verin ve hayatınızı kişiselleştirin. 3D avatar oluşturucuyu kullanarak baştan aşağı kendinizin sanal bir temsili olan bir karakter yaratabilirsiniz. Sınırsız alışveriş ve avatarın moda stilini kendi isteklerine göre değiştirme

 

Duygularınızı hareketli emojilerle ifade edin

 

Arkadaşlarınızla iletişim kurmak için animasyonlu emojinizi kullanın. Arkadaşlarınızla sosyal çevrimiçi oyunlar oynayın ve istediğiniz gibi sanal hayata dalın. Tamamen size kalmış.

 

Sanal sohbetlerle 3D dünyada sohbet edin

 

Dünyanın her yerinden arkadaşlar edinin ve onlarla sohbet edin. IMVU’nun sohbet odasında sadece anlık mesajlar göndermek yerine yeni arkadaşlar edinebilir ve tam sohbetler yapabilirsiniz.

 

Çözüm

 

IMVU MOD APK, içerik oluşturma, değiştirme ve kullanma yeteneği ile bilinir. Kullanıcıların birbirleriyle iletişim kurmasına ve kendi 3D avatarlarını oluşturmasına olanak tanır. Tam 3D sahneler insanları bir arkadaşıyla bir kafeye, bir dönme dolaba ve sohbet etmek için bir kumsala götürür. Görünümünüzü tercihlerinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca çeşitli gerçekçi ve eğlenceli eylemler var.

Yüksek etkileşimi ve özelleştirmesi nedeniyle uygulama, günümüzde mevcut olan en iyi etkileşim uygulamalarından biridir. Kullanıcılar avatarlarını hayal güçlerine göre kişiselleştirebilirler. Uygulamanın kullanıcı deneyimini geliştirir ve her gün çok sayıda yeni kullanıcıyı kendine çeker.

What's new

Whisper now available to VIP users in Chat! Send a private note to friends with Whisper.
Updated Room Navigation Controls. The original navigation controls can still be accessed in Settings.
Questions? Need help? Visit our Community Center: im.vu/help769

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.