Infinite Design (Premium Unlocked)

3.4.21

Rebuilt from the ground up: blazing fast, incredibly stable, with an improved interface.
3.7/5 Votes: 67,594
Developer
Infinite Studio LLC
Version
3.4.21
Updated
October 29, 2020
Requirements
4.2 and up
Size
17M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Sonsuz Ressam MOD APK 6.6.1 Özellikler

 

Çizim ve düzenleme için basit ve güçlü mobil uygulama

 

Başlangıç ​​olarak, Infinite Painter’ın Android kullanıcıları, sanatsal çalışmalarını oluşturmak için kullanıcı dostu mobil uygulamayı kullanmaya başlayacak. Kullanıcı dostu gui ile kolayca tanışarak başlayın. Çizim ve düzenlemeyi çocuk oyuncağı haline getirecek iyi organize edilmiş ve kolay erişilebilir çözümleri araştırın. Ek olarak, uygulamanın açık ve çok yönlü araçları iş akışını iyileştirebilir ve onu inanılmaz derecede kullanışlı hale getirebilir.

Burada harika çizimler, tablolar ve daha fazlasını üretmek için boyama ve çizim özelliklerini kullanacaksınız. Aynı zamanda, basit klonlama seçeneği, seçtiğiniz görüntülerin herhangi birini bir tabloya dönüştürür. Üst çubuğa eklenen kolay erişim ile yine de tuhaflık yaratabileceksiniz.

 

İlginç fırçalardan oluşan büyük bir koleksiyon

 

Infinite Painter’ın Android kullanıcıları, hiç şüphesiz, başka hiçbir akıllı telefon uygulamasından farklı olarak, çizim, boyama ve genel olarak sanatsal çalışmalar için üstün fırça hazır ayarlarını deneyimleyeceklerdir. Çeşitli efektler ve görsel duyumlar için 160’ın üzerinde farklı fırçayı hemen kullanabilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın güncellenmiş fırça ayarları, çeşitli sezgisel ve güçlü çizim deneyimlerine izin verebilir. Yazılımın işlevsellikten yoksun olduğunu fark ederseniz, kişisel tercihlerinize göre çok sayıda farklı kişiselleştirilmiş fırça yükleyebilirsiniz. Sonuç olarak, uygulama son derece yararlı ve eğlenceli.

 

Diğerlerine kıyasla üstün ve benzersiz araçlar

 

Android uygulamaları, Infinite Painter’ın çalışmak için tamamen harika olan etkileyici malzemelerinden yararlanabilecek. En önemlisi, yazılımı, mobil cihazlar için diğer genel ve yaygın olarak kullanılan çizim uygulamalarından ayırt edebilirler.

Infinite Painter’ın nadir ve büyüleyici simetri karşılaşmalarıyla oynayarak işinize dört farklı simetri biçimini tanıtarak başlayın. Çizim aracınızı daha da verimli ve çok yönlü hale getirmek için katmanları ve karışım modlarını nasıl kullanacağınızı öğrenin. Verilen yazılımı kullanarak, hat işlerinizi daha cilalı ve düzenli hale getirmek için talimatları uygulayın. Menzil ve kırpma maskelerini avantajınıza kullanmak.

 

Gelişmiş düzenleme özelliklerinin keyfini çıkarın

 

Merak edenler için, Infinite Painter’ın mobil uygulamanızı esasen güçlü bir silaha dönüştüren muhteşem düzenleme yeteneklerini artık tamamen kullanabilirsiniz. Infinite Painter’ın mevcut kaynaklarından birkaçıyla artık resimlerinizi ve resimlerinizi hızlı ve verimli bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Birkaç katmanı aynı anda kolayca ve verimli bir şekilde dönüştürerek çizimi hızla değiştirerek başlayın. Dosyalarda ölçekleme, döndürme, döndürme, deforme etme ve daha fazlası gibi birçok etkileyici iyileştirme yapmak için kullanılabilecek dönüştürme yöntemlerini araştırın.

 

Çözüm

 

Infinite Design veya ibis Paint X gibi ünlü çizim uygulamalarına aşina olan birçoğunuz, diğerlerinden farklı olarak sezgisel resim düzenleme fırsatları sunduğu için Infinite Painter’ı çekici bulacaktır. En önemlisi, web sitemizde bulunan tamamen kilidi açılmış ve indirilebilir sürümle uygulamanın tüm özelliklerini şüphesiz takdir edeceksiniz.

What's new

3.4.21:
-Improved stability

3.4.19:
-Android 11 fixes
-Fixed several critical issues around saving layers
-Minor UI improvements
-SVG export now respects canvas size

3.4.10:
-Added Spline types to Pen tool
-Fixed Text on Path

3.4.3:
-Dash brushes
-Gradient Lasso brush

3.4:
-Vectorize: convert images into editable vector paths in the Trace options
-Added support for Chinese, Dutch, French, German, Hindi, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, and Spanish languages

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.