InShot Pro APK 1.711.1312 (All Unlocked)

1.724.1318

InShot - Powerful FREE HD Video Editor and Video Maker with professional features. Add music, transition effects, text, emoji and filters, blur background and etc!
4.8/5 Votes: 11,168,386
Developer
InShot Video Editor
Version
1.724.1318
Updated
July 23, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
59M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

InShot Pro APK 1.711.1312 Özellikler

 

Videoları kolayca kesin ve kırpın

 

Başlamak için, Android kullanıcıları, yakaladıkları görüntüleri daha küçük videolara hızlı bir şekilde kesmek veya artık gerekmeyen bitleri kesmek için InShot Pro yazılımlarını kullanabilir. Profesyonel video kırpıcı ve kesiciyi kullanarak videoları birçok bölüme ayırın. Bunları farklı panellerde manuel olarak düzenleyin veya tek seferde yapmak için InShot Pro’yu kullanın.

 

Videoları hızla birleştirin ve birleştirin

 

Hem ayrılmış videolarınız için hem de telefonlarınızda çekilmiş diğer videolar için, diğer tarafta. Sonuç olarak, bunları kolayca tek bir klipte birleştirebilirsiniz. Kaliteyi kaybetmeden birkaç videoyu aynı anda karıştırmak ve sıkıştırmak için ücretsiz video oluşturucuyu kullanabilirsiniz. Oluşturduğunuz videoları çeşitli çevrimiçi sosyal medya platformlarında kullanmakta özgürsünüz.

 

Videolarınızdaki sesleri değiştirin ve ayarlayın

 

Sesler açısından InShot Pro, basit ve kullanıcı dostu bir ses düzenleyici sağlar. Aynı zamanda, istediğiniz zaman dinleyebileceğiniz geniş bir ücretsiz müzik kataloğuna da erişebileceksiniz. Şaşırtıcı bir şekilde düzenlenmiş kliplerinizi oluşturmak için lütfen bu araçları kullanmaktan çekinmeyin.

Ek olarak, Android kullanıcıları klibe düzenlerken kendi seslerini ekleyerek bir kaydediciye benzeyecek. Videolarınıza mümkün olan en iyi ses kalitesini vermek için çeşitli diğer kaynaklardan gelen ses dosyalarını da kullanabilirsiniz.

Son olarak, Android kullanıcıları, uygulamanın mevcut ses efektlerini kullanarak kendi imzalarını oluşturabilecekler.

 

Çeşitli farklı video filtreleri ve efektleri

 

Android kullanıcıları, daha heyecanlı hale getirmek için kesimlerine çeşitli video efektleri ve filtreler ekleyebilir. Stop motion, glitch ve daha fazlası gibi çok çeşitli efektler sayesinde yalnızca akıllı telefonlarınızı kullanarak profesyonel videolar yapmak tamamen size kalmış. Size daha da fazla düzenleme seçeneği sunacak olan video parlaklığı, kontrast, doygunluk, renkler ve daha fazlası için mevcut özelleştirmelerden bahsetmiyorum bile.

 

Çözüm

 

Android kullanıcıları, mobil cihazlarında video düzenlemeyi çok daha keyifli ve eğlenceli hale getirmek için InShot Pro’nun yenilikçi ve yararlı işlevselliğinden yararlanabilir. Bununla birlikte, uygulama, çoğunuzun şüphesiz çekici bulacağı kapsamlı kontrol seçenekleri sunar. Mümkünse, oyununuzdan daha da fazlasını elde etmek için modumuzu da deneyebilirsiniz. Harika görüntüler oluşturmak için en sevdiğiniz KineMaster ve FilmoraGo ile birlikte kullanmak için kesinlikle harika bir araç.

What's new

- Bug fixes and other improvements

Email us at [email protected] Your ideas and feedback are important to us!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.