Jurassic World APK 1.51.3 (Free Shopping)

1.53.9

Return to Isla Nublar with the creators of the smash hit Jurassic Park™ Builder for your next adventure: Jurassic World™: The Game, the official mobile game based on this summer’s epic action-adventure. Bring to life more than 150 colossal dinosaurs from the new film and challenge your opponents in earth-shaking battles. Construct the theme park of tomorrow in this unrivaled build-and-battle dinosaur experience.
4.1/5 Votes: 1,675,181
Developer
Ludia Inc.
Version
1.53.9
Updated
July 7, 2021
Requirements
5.1 and up
Size
36M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Jurassic World APK 1.51.3 Özellikler

 

Farklı dinozorlardan oluşan büyük bir koleksiyon

 

Başlangıç ​​olarak, Android oyuncuları Jurassic World The Game’deki parklarına çeşitli dinozorlar ekleyebilecekler. Keşfetmek ve toplamak için 200’den fazla benzersiz türle en ünlü hayvanlardan bazılarını içeren kendi harika tarih öncesi dünyanızı inşa edeceksiniz. Jurassic Survival veya Monster Legends ile karşılaştırılabilir devasa bir canavar dizisi.

En ilginç olanı, bilimsel kurallara meydan okuduğunuz için, oyuncuların temel DNA’lardan dinozorlar üretmesi veya başlıktaki tarih öncesi yumurtaları restore etmesi de mümkün. Sonuç olarak, oyuncular fantastik yaratıklarını çeşitli şekil ve biçimlerde yumurtadan çıkarmak ve geliştirmek için tam bir özgürlüğe sahiptir.

 

Harika Jurassic dünyanızı inşa edin ve tasarlayın

 

Jurassic World The Game, yeni dinozorlar toplamanın yanı sıra, oyuncuların filmden ilham alan klasik yapılar oluşturmasına ve güncellemesine olanak tanır. Buradaki kendi Jurassic Park’ınızda tarih öncesi Dünya’nın muhteşem dünyasını hızla yeniden yaratabilir ve geri getirebilirsiniz. Büyük dinozorlar, atalarının milyonlarca yıl önce yaptığı gibi, her iki bölgenin topraklarına da hükmedecek.

 

Dinozorlarınızı daha yetenekli hale getirmek için eğitin

 

Parka yeni dinozorlar eklediğinizde, oyuncular yemek yeme, onlara bakma ve en önemlisi onları tımar etme gibi çeşitli etkinliklere katılabilecekler. Sonuç olarak, dinozorlarınızı daha güçlü ve çeşitli yeni zorluklara hazır olmaları için eğitebileceğiniz fantastik oyun içi karşılaşmalara hızla kendinizi kaptırabilirsiniz. Bunu yaparak, yeni dinozor türlerinin ortaya çıkmasına izin vererek onların evrimini teşvik etmeniz de mümkündür. Her biri kendi nadir ve şaşırtıcı yeteneklerine sahip güçlü dinozorların nihai dizisini ortaya çıkarmak için sıkı çalışın.

 

Destansı savaşlarda dünyanın her yerinden rakiplerle karşılaşın

 

Dinozorlarınız eğitilip hazırlandığına göre, onları oyunun inanılmaz düşmanlara karşı destansı savaşlarına götürmenin zamanı geldi. Burada oyuncular, bir dizi muhteşem deneme ve dövüşte oyunun diğer dinozorlarına karşı karşıya gelecekler. Bu dövüşler sonucunda yeni seviyelere ilerleyecek ve benzersiz ödüller kazanacaksınız.

Aynı zamanda merak edenler için Jurassic World The Game’deki oyuncular destansı kavgalar için Arena Savaşı’nda rakiplerine meydan okuyacak. Burada düşmanlarınızı alt edip öldürürken arkadaşlarınız ve dünyanın her yerinden oyuncularla destansı savaşlarda yarışacaksınız.

 

Çözüm

 

Ünlü Jurassic World filminin hayranları ve tarihin bu zamanının fantastik ortamlarıyla ilgilenen herkes oyunu çok eğlenceli bulabilir. Jurassic World The Game, benzersiz oynanışı ve yakalayıp etkileşime geçebilecekleri çeşitli organizmalar sayesinde oyuncuların çeşitli ilginç yaratıklarla kendi Jurassic Park’larını inşa etmelerine olanak tanır. Ayrıca, oyun tamamen ücretsiz olduğu için neden hemen oynamaya başlamamanız gerektiğini anlamıyoruz.

What's new

- NEW playable Boss - Unlock the new Boss event!
- New creatures will be entering the park soon – come back daily for more details.
- Bug fixes and optimizations for a smoother experience.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.