Kick the Buddy 1.0.6 (Unlimited Money/Gold)

Varies with device

Kick buddy arrives on Google Play
4.1/5 Votes: 3,294,928
Developer
Playgendary
Version
Varies with device
Updated
August 1, 2019
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Arkadaşı Vur 1.0.6 Özellikler

 

Basit ve eğlenceli oyun

 

Kick the Buddy kadar kolay ve hala bağımlılık yapan bir oyun bulmak neredeyse imkansız. Bununla birlikte, oyun sırasındaki tek amacınız, kuklamızı (Buddy) istediğiniz gibi dövmek ve kıçını tekmelemek.

Ayrıca, ekrana kolayca dokunup kuklanızı sürükleyebildiğiniz için kuklanızın son derece etkileşimli olduğunu göreceksiniz. Onu bir lastik bant gibi savurun ya da esnek gövdesini sonuna kadar uzatın ve vurun.

 

Arkadaşınız üzerinde denemek için birden fazla malzeme

 

Kick the Friend’in bağımlılık yaratan oyununun derinliklerine indikçe, arkadaşınız üzerinde deneyebileceğiniz çeşitli “şeylere” erişiminiz olduğunu keşfedeceksiniz. Bununla birlikte, merminizi ona ateşleyebilir ve onu odanın diğer tarafına kadar kovalayabilirsiniz.

Çeşitli soğuk kollar alın ve kuklanızı ikiye bölün veya onu duvara sabitlemek için yüzlerce ok kullanın. Kuklanız da dahil olmak üzere tüm odayı havaya uçurmak için güçlü patlayıcıyı kullanarak oyunun zorluğunu artırın.

 

arkadaşını giydir

 

Kuklanızla ne yapmayı planladığınızdan bağımsız olarak, mevcut çeşitli kıyafet ve kostümlerle onu baştan yaratabilirsiniz. Kuklanıza her türlü makyajı yapın ve onu “özel” birine dönüştürün.

 

Farklı hisler için odaları dekore edin

 

Basit sıkıcı karton kutuya ek olarak, Kick the Buddy’deki oyuncuların atmosferi daha eğlenceli eylemler için değiştirmek için farklı süslemeler almalarına izin verilir. Park, anahtar odası, yastıklı hücre ve hatta konser salonu gibi işkence için daha uygun bir yer bulun.

 

Çözüm

 

Canınız sıkılıyorsa ve mobil cihazınızda hem eğlenceli hem de rahatlatıcı bir oyun oynamak istiyorsanız Kick the Buddy harika bir seçim. Sonsuz aktivitelere dalarken bu ağrısız mankene karşı gülünç kollarınızı test edin. Birkaç saniye içinde öfkenizi serbest bırakın ve rahatlamayı hissedin.

What's new

We are ready to make your game experience even greater! Bugs are fixed and game performance is optimized. Enjoy!

Our team reads all reviews and always tries to make the game better. Please leave us some feedback if you love what we do and feel free to suggest any improvements.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.