Logo Maker APK (Premium)

3.1

Looking for logo designing or the brand identity?
4.8/5 Votes: 259,606
Developer
Iris Studios and Services
Version
3.1
Updated
August 14, 2020
Requirements
4.2 and up
Size
28M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Logo Maker APK 3.1 Özellikleri

 

Profesyonel bir logo oluşturma uygulaması

 

İlgileniyorsanız, hızlı ve kolay tasarım özellikleri sayesinde harika Logo Maker akıllı telefon uygulamasını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Profesyonel logolar oluşturmanıza yardımcı olacak çeşitli düzenleme yöntemlerini ve kaynaklarını denemekten çekinmeyin.

 

Kullanılacak birçok düzenleme materyali

 

Logo Maker, rüya logolarını oluşturmanıza yardımcı olmak için kullanabileceğiniz çok çeşitli düzenleme malzemelerine sahiptir. Logolara özel bir görünüm kazandırmak için çeşitli sanat eserleri, renkler, arka planlar ve dokular arasından seçim yapın. Logo Maker’da logoları kişiselleştirebilir ve çeşitli düzenleme materyallerini deneyebilirsiniz.

 

Farklı sanatlarla görsel deneyimleri özelleştirin

 

Ek olarak, Logo Maker’daki Android kullanıcıları, daha sürükleyici ve eğlenceli bir logo oluşturmak için çeşitli sanat ve grafiklerden yararlanabilir. Logolarınızın genel görsel etkisini geliştirmek için çeşitli çıkartmalar, grafik özellikler ve şekiller arasından seçim yaparak başlayın. Çeşitli olasılıkları keşfetmekten ve resminizi tamamen özelleştirmekten çekinmeyin.

 

Kendi akılda kalıcı ve ilgi çekici sloganlarınızı oluşturun

 

Artık bu tür metinleri logolara uygulayabilir ve izleyicilerin ilgisini çekmek için eğlenceli özelleştirmeler yapabilirsiniz. Kendi akılda kalıcı sloganlarınızı oluşturmaktan ve tüketicileri daha fazla çekmek için logolara dahil etmekten çekinmeyin. Ayrıca, sanatsal öğelerinden tamamen memnun olana kadar metinlerde iyileştirmeler yapma özgürlüğüne sahipsiniz.

 

Çözüm

 

Logo Maker, birçok büyüleyici özelliği nedeniyle değerli bir logo oluşturma programı arayan herkes için iyi bir seçim olabilir. En önemlisi, uygulama içi işlevler basit ve güçlüdür ve logolarla istediğinizi yapmanıza olanak tanır. Son olarak, artık ücretsiz olarak indirilebilir ve web sitemizde kilidi açık olduğu için uygulamayı kullanmaya başlamak için birçok bahaneniz olacak.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.