LONEWOLF APK (Unlimited Money)

1.2.90

17+ NOT SUITABLE FOR CHILDREN!
4.6/5 Votes: 448,366
Developer
FDG Entertainment GmbH & Co.KG
Version
1.2.90
Updated
July 29, 2019
Requirements
5.0 and up
Size
64M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

LONEWOLF APK 1.2.90 Özellikler

 

Etkileyici hikayeler

 

Başlangıç ​​olarak, LONEWOLF’taki Android oyuncuları eğlenceli ve büyüleyici hikayelere hayran kalacak. 5+ saate kadar tamamen heyecan verici ve heyecan verici kat modu için bilinmeyen maceralarında ana karaktere katılın. Tamamlanan her görev ve tamamlanan her oyun içi ark için, motivasyonları ve gizli sırları yavaşça ortaya çıkarın. Android oyuncuları, bu oyun sayesinde heyecan verici oyun içi deneyimlerine kendilerini tamamen kaptırabilecekler.

 

Sizi gerçekten düşündüren bir oyun

 

En önemlisi, LONEWOLF, güçlü ve anlamlı oyun içi senaryoları ve heyecan verici oynanışı nedeniyle oyuncuların düşünmesine izin veren birkaç oyundan biri olacak. Suikast görevlerini planlamaktan belirli bulmacaları hayal etmeye ve bunların nasıl çözüleceğine, oyundaki her şeyin arkasındaki gizli sırları yavaşça ortaya çıkarmaya kadar yapılacak çok şey var. Baştan sona LONEWOLF’taki oyuncular, aklınızdan çıkaramayacağınız sorularla bombalanacak. Tüm bunlar, LONEWOLF’u çok sayıda kişi için inanılmaz derecede bağımlılık yapıcı ve eğlenceli hale getirebilir.

 

Çeşitli oynanışa sahip ilginç oyun içi görevler

 

İlgililer için, oyun artık her biri kendi özel ortamına ve oynanışına sahip, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli oyun içi görevlere sahip. Burada çeşitli ortamlarda, formlarda ve senaryolarda suikast hakkında bilgi edineceksiniz. Oynayabileceğiniz 30’dan fazla heyecan verici görevin keyfini çıkarın.

 

Son derece güçlü hikaye anlatımı

 

LONEWOLF, Android oyuncularının oyun içi deneyimlerini tam olarak takdir etmelerini sağlayan inanılmaz derecede güçlü anlatı deneyimleriyle artık oynanışını daha da geliştirebilir. İnanılmaz grafikler ve eğlenceli hikayelerle gerçekçi elle çizilmiş sahneleri keşfetmek çok eğlenceli. Sonuç olarak, kendinizi tamamen romanlara kaptırmış bulacaksınız.

 

Çözüm

 

LONEWOLF’un muhteşem oyununa kendinizi kaptırmaya hazırlanın. Kendinizi çarpıcı görsellere ve hayranlık uyandıran ses efektlerine bırakın. Bilinmeyen tetikçinizle bağımlılık yaratan oyun içi maceraları keşfedin. LONEWOLF, Android oyuncularını, popüler Brothers in Arms 3’ü bile geride bırakabilecek güçlü oynanışına getirebilir.

What's new

Many optimisations and bug fixes to enhance your gaming experience

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.