MARVEL Contest of Champions APK 30.2.1 (God Mode)

32.0.0

Prepare for epic versus-fighting action with your favorite Marvel Super Heroes & Super Villains in the ultimate cosmic showdown! Spider-Man, Iron Man, Wolverine & more await your summons to battle! Assemble a team & begin your quest to become the Ultimate Marvel Champion!
4.2/5 Votes: 3,119,971
Developer
Kabam Games Inc.
Version
32.0.0
Updated
July 5, 2021
Requirements
6.0 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası APK 30.2.1 Özellikler

 

Destansı yarışmalarda en sevdiğiniz kahramanlara ve kötü adamlara katılın

 

Başlamak için oyuncular, heyecan verici gerçek zamanlı dövüşlerde en sevdikleri kahramanlar ve kötü adamlarla birlikte savaşma fırsatına sahip olacaklar. Captain America vs. Iron Man, Hulk vs. Thor, Wolverine vs. Deadpool ve daha fazlası gibi klasik savaşları seçin. En sevdiğiniz savaşları seçin ve kendinizi destansı oyunun içine bırakın.

The Collector’ın Thanos, Kang the Conquerors ve diğerleri de dahil olmak üzere evrenin en güçlü kötülerine karşı heyecan verici savaşlarında diğer oyunculara katılın. Sonsuz yetenek kaynağına erişim elde etmek için bir şampiyonlar turnuvasında yarışın.

 

İttifak özelliğini keşfedin

 

Oyuncular, arkadaşlarınızdan biri ve diğer sihirdarlarla ittifak kurmanıza izin veren oyundaki İttifak öğesini keşfetme fırsatına sahip olacaklar. Yerleşik bir İttifak’a katılın veya kendinizinkini kurun ve arkadaşlarınızın yardımını alın. Galaksiyi yönetmek için en güçlü güçleri toplayın.

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası, Marvel Comics tarafından her yıl düzenlenen bir etkinliktir.

İttifaklarınızla deneyimlemeniz için çeşitli oyun seçenekleri de olacak. Savaşlara girmeden önce planlarınızı İttifakınızla tartışın ve onların Şampiyonlarını korumalarını sağlayın. İttifak Etkinliklerinde, sıralama tablolarının en üstüne kimin ulaşabileceğini görmek için diğer İttifaklarla rekabet edebilirsiniz. Alternatif olarak, müttefiklerinizi teste tabi tutmalısınız.

 

Nihai süper kahraman güçlerinizi toplayın

 

Bu başlıkta her biri kendi güç ve yeteneklerine sahip yüzlerce çeşitli Marvel süper kahramanı kiralamanız için hazır olacak. Takımınızın eşleşmesi için uygun şampiyonları toplayın. Örümcek Adam, Deadpool, Wolverine, Magneto, Iron Man, Storm, Hulk ve daha pek çok efsanevi kahraman ve kötü adamı zorlu mangalar oluşturmak için toplayın.

Oyunu, evrenin en güçlü düşmanlarına karşı yarışacağınız garip bir süper galaktik rakipte keşfedin. Thanos ve Fatih Kang’ın onlarla savaşarak Marvel Evrenini mahvetmesine engel olun.

 

Süper kahramanlarınızla çeşitli oyunları keşfedin

 

Evrendeki neredeyse tüm süper kahramanları askere alabilmenizin yanı sıra, oyun aynı zamanda arayışınızda size yardımcı olması için benzer bağlantılara ve ilişkilere sahip kahramanları kiralamanıza izin veren sinerji bonusları sistemine de sahiptir.

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası, Marvel Comics tarafından her yıl düzenlenen bir etkinliktir.

Farklı promosyonlar kazanmak için X-Men, Avenger, Fantastic Four ve benzeri gibi çeşitli üyeliklere sahip oyuncuları birleştirmek.

Ayrıca oyun güncellendiğinde yeni şampiyonlar tanıtılıyor. Bu yüzden favori süper kahramanlara göz kulak olun.

 

Çözüm

 

Süper kahramanların hayranı olun ya da olmayın, bu oyun hem Marvel hayranları hem de Marvel olmayan hayranları için olmazsa olmazlardan. Bu harika oyun, çarpıcı görseller, gerçekçi görsel ortamlar ve çok sayıda açılabilir malzeme içeriyor.

What's new

Starfall
When America Chavez crashes into the Battlerealm, she unknowingly transports thousands of new champions with her, including Hercules!

Assault on Olympus
Hercules needs your help in preparing for the ultimate assault. Collect a Club of Hephaestus each day by logging in and use it to TRAIN for resources or RECRUIT for Shards.

All this and more! Check out the complete list of exciting updates on the MCoC blog: playcontestofchampions.com/news

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.