MediBang Paint APK 21.3 (Unlocked)

22.3

What is MediBang Paint?
4.2/5 Votes: 249,257
Developer
MediBang Inc.
Version
22.3
Updated
21 May 2021
Requirements
5.0 and up
Size
30M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

MediBang Boya APK 21.3 Özellikler

 

Basit ve erişilebilir Android uygulaması

 

Başlamak için, MediBang Paint’in Android kullanıcıları, uygulamanın sezgisel ve açık uygulama içi işlevselliğine anında erişebilecekler. MediBang Paint’in birçok harika uygulama içi özelliğini denemekten çekinmeyin ve eskizlerinizi oluşturmanın yeni yollarını bulun. Çizim malzemelerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak kullanıcı dostu arayüzü keşfedin. MediBang Paint ile oynamayı çok daha kolay hale getirecek sınırsız tuval üzerinde tüm önerilerinizi deneyin.

 

Hareket halindeyken çizgi roman ve dijital çizimler yapın

 

Android için MediBang Paint kullanıcıları artık dijital cihazlarında resim yapmaktan veya mevcut özellikleri kullanarak ilginç sanat eserleri yaratmaktan keyif alacaklar. Çeşitli komik kompozisyonlarınız için çizim sayfalarını hızlı bir şekilde bir araya getirmek için çeşitli önceden ayarlanmış seçeneklerle denemeler yapın. Çizgi romanlarınız üzerinde çalışırken fırça boyutlarını ve renklerini istediğiniz zaman ayarlayabilirsiniz. Tüm mobil uygulamalarınızda olduğu gibi özgün çizgi roman oluşturma deneyimleri mevcuttur. En önemlisi, MediBang Paint, hareket halindeyken kullanılabilecek kullanışlı bir üründür.

 

Çalışmak için ilginç boyama araçları

 

MediBang Paint, Android kullanıcılarının yaratıcı çalışmalarından en iyi şekilde yararlanabilmelerini sağlamak için inceleyip eğlenebileceğiniz ilginç boyama ekipmanı yelpazesini de sunacak. 100’den fazla ücretsiz fırça ile deneme yapmaktan çekinmeyin ve çeşitli tasarımlarda sanatsal çalışmalarınızı çizin. Airbrush, suluboya, harita kalemi, düz fırça, yumuşak pastel, okul kalemi ve her biri kendi özel görsellerine sahip çeşitli diğer önceden ayarlanmış fırça seçenekleriyle denemeler yapın. Gelişmiş çizim donanımında olduğu gibi, Force Fade içeri ve dışarı ile pratik kalem basıncı da elde edebilirsiniz.

 

Denemeniz için tonlarca çizim malzemesi

 

Merak ediyorsanız, artık sanatınıza rahatça odaklanmanızı çok daha kolay hale getirecek olan MediBang Paint’teki çeşitli eğlenceli çizim malzemelerine göz atabilirsiniz. Çizgi roman sayfalarınızı hızlı bir şekilde oluşturmak için 850 farklı renk, doku, arka plan ve diğer eğlenceli kelime balonlarıyla denemeler yapmaktan çekinmeyin. Çizim sahnelerini hızlı bir şekilde simüle etmenize ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacak çeşitli ortamlarla denemeler yapın. Çizim deneyimlerinizi geliştirmek için erişilebilir tonlar, dokular ve hatta arka planlar için yararlı özelleştirmelerden yararlanıldı.

 

Çözüm

 

MediBang Paint, kullanımı kolay ve ilgi çekici özellikleri sayesinde Android kullanıcılarının çizgi roman çalışmaları üzerinde hızla çalışmasını sağlayacak. Uygulamanın birçok harika özelliğini denemekten çekinmeyin ve istediğiniz zaman kullanışlı kablosuz çizim deneyimlerine erişin. Uygulamanın indirilebilir ve kilidi açılmış sürümünü istediğiniz zaman web sitemizde kullanabilirsiniz.

What's new

Improved the behavior when using the stylus pen.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.