Meditopia APK 3.13.3 (Premium Unlocked)

3.15.3

A meditation app that touches your soul…
4.6/5 Votes: 163,331
Developer
Meditasyon
Version
3.15.3
Updated
July 14, 2021
Requirements
6.0 and up
Size
49M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Meditopia APK 3.13.3 Özellikler

 

Hem İngilizce hem de İspanyolca olarak yüzlerce meditasyonun keyfini çıkarın

 

Başlangıç ​​olarak, Android kullanıcıları Meditopia’nın çeşitli konu ve temalarda sunulan kullanışlı ve ilgi çekici meditasyon seanslarının keyfini çıkarabilir. 2500’den fazla seans arasından seçim yaparak kendinizi etkileşimlere tamamen kaptırabilirsiniz. Rahatlamanıza, öfkenizi bastırmanıza ve diğer şeylerin yanı sıra genel mutluluğunuzu artırmanıza yardımcı olacak sakinleştirici ve terapötik meditasyonların keyfini çıkarın.

Zihninizi hayatın birçok olumsuz yönünden etkilenmemeye başarılı bir şekilde hazırlamak için çeşitli konular ve ileri eğitim programları arasından seçim yapın. En önemlisi, uygulama aynı zamanda hem İngilizce hem de İspanyolca dillerinde sesli rehberler sunarak Android kullanıcılarının çoğunluğu için yüksek oranda kullanılabilir hale getirdi.

 

Hızlı meditasyon yapın

 

Meditopia, Android kullanıcılarını meditasyon deneyimleriyle kolayca tanıştırmak için özel programlar ve basit meditasyonlar arasında seçim yapmanıza da olanak tanır ve yazılımın çoğu kullanıcı için son derece açık ve kullanışlı olmasını sağlar. Zevkinize bakmaksızın meditasyon rutinlerinize uygun antrenman planlarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca merakınızı hemen giderecek kısa ve başarılı derslere katılmaktan çekinmeyin.

 

Genel zihinsel sağlığınızı iyileştirmek için eksiksiz ders koleksiyonu

 

Meditasyon yoluyla toksik duyguların üstesinden gelmek için kapsamlı bir rehber arıyorsanız, Meditopia’nın kapsamlı ders setini seveceksiniz. Meditasyon sanatı hakkında bilgi edinmek için uygulamanın Hoş Geldiniz ve Temel paketlerini kullanmaktan çekinmeyin.

Daha sonra, Beden Farkındalığı, Stresi Atma ve İyi Uyuma dersleriyle, zihninizi ve sağlığınızı ileri meditasyon eğitimi için hazırlayabilecek daha derinlemesine hazırlıklara dalacaksınız.

Sonuç olarak, bir kez ustalaştıktan sonra, dört büyük setle meditasyon sanatını deneyimleyebileceksiniz. Hayatın tüm olumlu ve olumsuz yanlarını kabul edin.

 

Her zaman ve her yerde meditasyon yapın

 

Meditopia’yı Android kullanıcılarının çoğunluğu için daha kullanılabilir hale getirmek için artık tamamen çevrimdışı kullanabilir ve istediğiniz zaman meditasyon yapabilirsiniz. Dersleri indirin ve dışarıdaysanız veya İnternet erişiminiz yoksa dinleyin. Hizmeti tamamen çevrimdışı kullanarak, diğer kullanıcılardan gelen istenmeyen uyarılardan rahatsız olmaktan bahsetmiyorum bile.

 

Çözüm

 

Hızlı ve başarılı bir meditasyon eğitimi arıyorsanız Meditopia’dan daha iyi bir uygulama bulamazsınız. Aynı zamanda, kapsamlı ve bilimsel temelli hizmetleriyle, uygulama, özellikle uygulamanın tam sürümü web sitemizde ücretsiz olarak mevcut olduğundan, diğer tüm uygulamaların en sakinleştirici ve eğlenceli eğitim fırsatlarına sahip olabilir.

What's new

In this update, we fixed several bugs and made improvements to enhance the customer experience for you.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.