Minecraft APK 1.16.220.52 (Immortality/Unlocked)

1.17.10.04

Minecraft is an open-ended game where you decide what adventure you want to take. Explore infinite worlds* and build everything from the simplest of homes to the grandest of castles. In this free, time-limited trial, you'll get to experience Minecraft in survival mode, where you craft weapons and armor to fend off dangerous mobs. Create, explore and survive!
4.1/5 Votes: 2,349,915
Developer
Mojang
Version
1.17.10.04
Updated
June 25, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Minecraft APK 1.16.220.52 Özellikler

 

Çevrimdışı kendi Minecraft dünyanızı yaratın ve keşfedin

 

Başlamak için Minecraft oyuncuları, eğlenmek için kendi özel çevrimdışı haritalarını oluşturabilecekler. Çeşitli özellikleri kullanarak haritaları özelleştirebilir veya haritaların kendilerini oluşturmasına ve hemen oyuna dahil olmasına izin verebilirsiniz. Sonuç olarak, oyunu çeşitli şekillerde oynayabilirsiniz. Haritaları keşfetmekten, kaynakları toplamaktan ve canavarlarla savaşmaktan, oyundaki en iyi öğelerin bazılarını işleyip toplamaktan veya zamanınızı harika mekanizmalar inşa etmek için harcamaktan çekinmeyin.

 

Özelleştirmek için çekinmeyin

 

Grand Theft Auto: San Andreas’taki görevler de önceki oyuna göre daha az korkutucu çünkü bunlar net talimatlarla geliyorlar ve ana planı takip ediyorlar. Sonuç olarak, ne yapacağınızı, neden gerekli olduğunu ve nasıl yapacağınızı bileceksiniz. Bu, oyuncuların daha az sinirli hissetmelerine yardımcı olarak oyuna daha fazla konsantre olmalarını sağlar.

 

Sonsuz haritalarda gezinin ve her türlü kaynağı arayın

 

Minecraft oyuncuları, oyunun tüm özel özelliklerini keşfedebilecekleri ve keyfini çıkarabilecekleri oyunun devasa haritalarına erişebilecekler. En önemlisi, Minecraft haritaları, toplamanız için çeşitli kaynaklar içerecektir. Bitki veya hayvan bazlı gıdalar, el işi malzemeleri veya çok çeşitli uygulamalara sahip değerli cevherler olabilir.

 

Çeşitli kullanımlara sahip öğeler oluşturun ve oluşturun

 

Minecraft – Pocket Edition’da oyuncular, çeşitli farklı öğeler yapmak için crafting özelliğini de kullanabilirler. Bu, madencilik, çiftçilik ve çalışma araçlarınızın yanı sıra çetelerle savaşmak ve avlanmak için cephanenizi kapsar. Ayrıca, oyunun toplanmış ve üretilebilir malzemelerini kullanarak öğeler oluşturabilirsiniz. Evinizi ve kalenizi tuğla ve metal de dahil olmak üzere çeşitli malzemelerden inşa edin. Harika mekanizmalar yaratmak için hayal gücünüzü kullanmaktan çekinmeyin.

 

Çözüm

 

Popüler Minecraft Earth ve Roblox hayranları şüphesiz bu Minecraft mobil oyununun keyfine varacaklar. Ve oyunun uyarlanmış versiyonumuzla eğlence daha da iyi olacak.

What's new

1.17.10 Minecraft Trial!

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.