Modern Combat 5 APK 5.8.1c (God Mode)

5.8.6b

Step onto the battlefield and answer the call in the classic title that raised the bar for first person shooter games with its great graphics, high-powered guns, and intense online multiplayer action.
4.3/5 Votes: 3,546,217
Developer
Gameloft SE
Version
5.8.6b
Updated
June 8, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
53M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Modern Combat 5 APK 5.8.1c Özellikler

 

Basit ve sezgisel kontroller

 

Başlamak için, Android oyuncuları Modern Combat 5’in hızlı ve sezgisel kontrollerine erişebilecek. Hareketlerinizi, çekim açılarınızı, yakınlaştırma seçeneklerinizi kontrol etmek, kolları ayarlamak ve çeşitli kullanışlı becerilerin kilidini açmak için temel dokunma seçeneklerini ve hareketlerini kullanabilirsiniz. Sonuç olarak, oyunla tanışmanın oldukça basit olduğunu göreceksiniz.

Ayrıca merak edenler için Modern Combat 5, oyun içi deneyimlerinizi kişiselleştirmenize olanak tanıyan özelleştirilebilir kontrol ayarları sunar. Bu kadar çok seçenekle, sizin için doğru kontrolleri bulabilmelisiniz. Modern Combat 5, oyunu harici kontrollerinizi kullanarak oynamak istiyorsanız, yardımcı harici kontroller de sağlar.

 

Destansı nişancı zorluklarınızı üstlenin

 

Atıcılık mücadelelerinize başlamadan önce oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi farklı karakter sınıfı sunar. Her biri kendi özelliklerine ve istatistiklerine sahip dokuz farklı gruptan bir dizi asker arasından seçim yapın.

Farklı oyun tarzlarını denemekten çekinmeyin. Attack, Strong, Recon, Sniper, Assist, Bounty Hunter ve diğer pozisyonlar mevcuttur. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için çeşitli gruplar ve karakterleri arasında geçiş yapın. Sizin için en iyi sınıfı seçin ve farklı düşmanlarla nasıl başa çıkacağınızı öğrenin.

Ayrıca her seviyeyle ilişkili benzersiz becerilerin kilidini açıp kullanabileceksiniz. Etkili bir şekilde güç sağlamak için Beceri Puanlarınızı kazanın ve yatırın.

 

Derinlemesine ve birleşik oyun ilerlemesini keşfedin

 

Ek olarak, ilgilenenler için oyun kapsamlı ve uyumlu bir ilerleme şemasına sahiptir. Destansı eşleşmelerde ekibinize katılın ve bir dizi ilginç görevde kahramanlarınıza liderlik edin. XP puanları kazanmak için rakiplerinizi yenmeli ve kazanmalısınız. Yeni özelliklerin kilidini açmak için kahramanlarınızın seviyesini yükseltin.

Daha yüksek seviyeli silahlarla başlayın ve daha yetenekli silahlara doğru ilerleyin. Ayrıca daha düşük seviyeli silahlarda ustalaşın, böylece daha da güçlü silahlarla donatılacaksınız. Savaş yeteneklerini geliştirmek için silahları yükseltin ve yükseltin, vb.

 

Düşmanınızla başarılı bir şekilde başa çıkmak için, her biri kendi özel kullanım ve becerilerine sahip çeşitli ateşli silahlar kullanın.

 

Destansı ve bağımlılık yaratan çevrimiçi çok oyunculu zorlukların tadını çıkarın

 

Diğer birçok vasat nişancı oyununun aksine, Android oyuncuları Modern Combat 5’te arkadaşlarıyla ve dünyanın her yerinden çevrimiçi oyuncularla muhteşem çevrimiçi nişancı oyunlarına katılmalarını sağlayan destansı ve bağımlılık yaratan nişancılık zorluklarını deneyimleyebilecekler. Bir sonraki mücadelenize hazırlanmak için. , silahlarınızı ve teçhizatınızı seçin.

Ortak bir hedefe ulaşmak için ekip olarak birlikte çalışmanız gereken destansı Squad vs Squad savaşlarında düşmanlarınıza meydan okuyun: Rakiplerinizi yenmek ve kazanmak. Oyun taktiklerinizi ve yöntemlerinizi bulmak için takım arkadaşlarınızla bağlantı kurun. Ve yenildikten sonra takım arkadaşlarınızı görmek için Seyirci Modunu kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Çözüm

 

Gameloft SE’nin bu son oyunu şüphesiz popüler Modern Strike Online ve Modern Combat Versus hayranlarına hitap edecek. Burada, bağımlılık yaratan çevrimiçi modda dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla ve çevrimiçi oyuncularla birlikte epik keskin nişancı kampanyalarınızı oynayabilirsiniz. Ayrıca tüm oyunu ve birkaç özel hack’i ücretsiz olarak alacaksınız. Sonuç olarak, neden bir şans vermemeniz gerektiğini anlamıyoruz.

What's new

We've updated backend libraries to keep MC5 running as smoothly as possible

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.