Mojito APK 2.19.315 (Unlocked)

2.20.326

Mojito Story Art is the best ig story editor and story maker that offers more than 500 templates and frames to help you edit ig stories, edit snapgram, create extraordinary stories, and even cover headlines!
3.9/5 Votes: 39,712
Updated
July 14, 2021
Requirements
4.4 and up
Size
55M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Mojito APK 2.19.315 Özellikler

 

Sezgisel ve erişilebilir mobil uygulama

 

Mojito’daki Android kullanıcıları, hayal gücünün muhteşem dünyasına hemen bağlanacaklar. Resimlerde ve videolarda kolayca iyileştirmeler yapmak için sezgisel ve açık uygulama içi araçları kullanmaktan çekinmeyin. Farklı kat modellerinden ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçin. Mojito ile bir hesap oluşturmanız gerekmeyecek ve yazılımı hemen kullanabileceksiniz.

 

Sosyal hikayelerinizdeki hem videoları hem de fotoğrafları düzenleyin

 

Android kullanıcıları, çeşitli kaynaklar ve görsel efektler içeren Mojito ile videoları ve görüntüleri özgürce düzenleyebilir. Burada çeşitli düzenleme materyallerini kullanarak hikayelerinizi hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. İlginç efektler ve filtreler uygulayarak resimleri ve videoları daha renkli hale getirin. Aynı zamanda, kolay erişim şablonlarıyla videolarınızı ve resimlerinizi düzenlemekten çekinmeyin.

 

Kolayca yararlanmak için ilginç ve erişilebilir şablonlar

 

Ayrıca, Mojito kullanıcıları, kendi hikayelerinize uyacak şekilde kolayca kişiselleştirilebilen on binlerce katlı modele erişebilir. Hikayelerinizin etkisini artıracağı için çeşitli tasarımlar, temalar ve görsel efektlerle denemeler yapmaktan çekinmeyin. Ve her hafta eklenen yeni şablonlarla Mojito, mevcut sosyal medya trendlerini yakından takip etmenizi sağlar.

 

Arka planları birden çok seçenekle özelleştirin

 

Mojito ayrıca sosyal hikayelerinizin genel grafiklerini daha eğlenceli hale getirmek için ayarlayabileceğiniz çeşitli katlı arka planlara sahiptir. Her biri okyanus, yıldızlı gökyüzü, bitki dokuları, mermer ve daha fazlası gibi kendine özgü görsel izlenimlere sahip çeşitli ayarlar arasından seçim yaparak katı özelleştirin. Ayrıca, kat düzenleyici, arka plan fotoğraflarını hızlı bir şekilde ayarlamak için kullanabileceğiniz çeşitli özelleştirme araçları sunar. Resimlerinize daha iyi uyması için rengi değiştirmekten ve bu arka plan öğelerini düzenlemekten çekinmeyin.

 

Çözüm

 

Mojito, sezgisel ve açık özellikleri sayesinde Android kullanıcılarının kendi yaratıcı sosyal hikayelerini kolayca geliştirmelerine yardımcı olur. Aynı zamanda, gelişmiş düzenleme özellikleri, videolarınızda ve resimlerinizde özel değişiklikler yapmanıza olanak tanır. Son olarak, modumuzun ücretsiz ve devre dışı bırakılmış uygulama içi işlevselliği sayesinde artık Mojito’nun keyfini tamamen çıkarabilirsiniz.

What's new

- Improve the performance of multiple selection pictures

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.