MORTAL KOMBAT APK 3.2.0 (God Mode)

3.3.0

Experience the over-the-top, visceral fighting action of MORTAL KOMBAT! Bring the power of next-gen gaming to your mobile and tablet device with this visually stunning fighting and card collection game. Assemble an elite team of Mortal Kombat warriors and prove yourself in the greatest fighting tournament on Earth!
4.2/5 Votes: 4,255,562
Updated
July 6, 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

MORTAL KOMBAT APK 3.2.0 Özellikler

 

Basit ve sezgisel kontroller

 

Başlangıç ​​olarak Mortal Kombat, oyunculara oyunun özelliklerine hızla alışmalarına yardımcı olan basit ve sezgisel bir kontrol şeması sunuyor. Ayrıca, entegre hareketler ve dokunmatik sipariş kontrolleri, dövüşleri deneyimlemeyi inanılmaz derecede basit hale getiriyor. Hızlı kombinasyonlar yapın ve karakterlerinizi heyecan verici dövüşlere dahil edin. Son olarak oyun, zevkinize göre oyunda bir takım iyileştirmeler yapmanızı sağlayan ayarlanabilir kontrollere sahiptir.

 

Oyunu en sevdiğiniz karakterler olarak oynayın

 

Mortal Kombat X, ünlü aksiyon serisinin hayranları için hayatta bir kez karşılaşabilecekleri fırsatlar sunuyor. En sevdiğiniz karakterleri oynayarak ve heyecan verici savaşlarda diğer düşmanlara karşı savaşarak klasik Mortal Kombat savaş modlarını deneyimleyin.

Ve bu sefer, sadece bir yerine, takımınızda savaşan üç oyuncu alacaksınız. Her karakter farklı bir ırktandır ve benzer özelliklere sahiptir. Biriminize doğru karakterleri alarak birçok yardımcı güçlendirmenin kilidini açabilirsiniz.

 

Yeni karakterleri keşfedin

 

Ayrıca Mortal Kombat, konsollar ve PC için çıkacak olan Mortal Kombat başlığında yer alacak bir dizi yeni karaktere hoş geldiniz. Raiden, Johnny, Liu Kang ve diğerleri gibi efsanevi gazilerle rekabet etmek için Raiden, Johnny, Liu Kang ve diğerleri gibi yeni karakterler arasından seçim yapın. Hangi yeni yeteneklere sahip olduklarını öğrenin. Vampiress Mileena, Reptile/Klassic ve diğer karakterlerle kana susamış zombi güçlerine komuta edeceksiniz.

 

Destansı 3v3 savaşlarda yarışın

 

Daha önce de belirtildiği gibi, Mortal Kombat X, çeşitli dövüşçüler arasından seçim yapabileceğiniz ve setinizden en güçlü kombinasyonları toplayabileceğiniz özel 3v3 dövüşler içeriyor. Oyunda her oyuncunun yeni özel saldırıları ve güçlü hamleleri olduğundan bahsetmiyorum bile. Oyuncularınız için belirli sinerjiler mevcut olacak ve savaşta özel avantajlar elde etmelerini sağlayacak. Mümkün olan en iyi takım kombinasyonlarını oluşturmak için bunları kullandığınızdan emin olun. Ronin Takımı, Ölülerin Günü Takımı, Tanrı Takımı ve daha fazlası olarak savaşın.

 

Çözüm

 

Mortal Kombat X, sıradan oyuncular için biraz kanlı olabiliyor ve her yaş için ideal değil. Ancak, uzun süredir serinin hayranıysanız, bu oyunu baştan çıkarıcı ve bağımlılık yapıcı bulacaksınız. Modlarımız da oyunu çok daha eğlenceli hale getirecek.

What's new

FIRE GOD LIU KANG
Voted in by the community and stronger than ever before, Diamond Fire God Liu Kang can heal himself over time by acquiring Dragon Fire!

EDENIAN TOWER
Konquer the new Edenian Tower to earn a Diamond card and kollect new rewards along the way.

BRUTALITIES
Unlock Rain and Kitana’s Brutalities with the new Edenian Tower Equipment.

FUSION BOOST MODIFER
Boost your lowest fusion card with this new modifier in Quick Battles.

PATCH NOTES: http://go.wbgames.com/MKMobileReleaseNotes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.