Motionleap Pro APK 1.3.6 (Unlocked)

1.3.7

Animate your photos on the go! Intuitive 3D picture editor with filters and loads of other unique features!
4.2/5 Votes: 260,682
Developer
Lightricks Ltd.
Version
1.3.7
Updated
May 23, 2021
Requirements
7.1 and up
Size
125M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Motionleap Pro APK 1.3.6 Özellikleri

 

Statik resimlerinize hareketler ekleyin

 

Merak edenler için, Motionleap’in en yeni resim düzenleyici uygulamasının harika ve canlandırıcı deneyimleri artık erişilebilir durumda. Kullanıcılar, gerçekten oradaymış gibi hissetmenizi sağlayan büyüleyici görsel efektlere sahip “canlı” videoların özel karşılaşmalarını takdir edeceklerdir.

Ve Motionleap, yalnızca birkaç dokunuş ve seçenekle çeşitli fotoğraf hareketlerini uygulamanıza izin vererek bunu yapmayı kolaylaştırır. Fotoğrafların genel desenlerini korumak için hareketlerin yönünü kolayca değiştirin. Hareketleri yapılandırmak için kılavuzlu görüntülerin çeşitli bölümlerindeki bağlantı noktalarını değiştirin. Hatta, resimlerin hangi bölümlerini statik tutmak istediğinizi seçmekten çekinmeyin.

 

Hareketli fotoğraflarınızda basit düzenlemeler yapın

 

Merak edenler için artık Motionleap’in düzenleme seçeneklerini kullanarak hareketli resimlerinizde hızlı düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu fotoğraf değişikliklerini yapmak için görüntü efekti düzenleyicisini kullanmaktan çekinmeyin. Animasyonlu animasyon efektlerini kullanarak harika resimler hayat bulsun.

 

Fotoğrafları ilginç gökyüzü efektleriyle canlandırın

 

Fotoğraflarınızdaki cansız ve sıkıcı gökyüzü sizi rahatsız ediyorsa, bunları Motionleap’te daha sezgisel ve heyecan verici sonuçlarla kolayca değiştirebilirsiniz. Resme yeni bir soluk getirecek hareketli bulutlarla eski gökyüzünü daha canlı bir gün batımı için ayarlayın. Ayrıca, yeni kullanıcılar için düzenlemeyi kolaylaştırmak için Motionleap’teki derinlemesine araçlardan geçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, uygulamada her biri kendi görsel karşılaşma ve gözlem setine sahip yüzlerce otomatik gökyüzü çözümü arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Farklı gösterimler oluşturmak için fotoğraflarınıza bindirmeler ekleyin

 

Ayrıca, belirli görüntülere yeni duygular ve izlenimler eklemek istiyorsanız, uygulamada videolarınızda kullanabileceğiniz bazı eğlenceli bindirmeler ve görsel efektler bulunur. Fotoğraflarınızla harika görsel deneyimler yaratmak için Motionleap’inizdeki eğlenceli ve güçlü efektleri kullanın. Sonuç olarak, eğlenceli hava durumu katmanları, ışıltı efektleri, retro filtreler ve diğer özellikler arasında kaybolmak kolaydır. Kullanıcılar ayrıca ilgi çekici fotoğraf paylaşım seçenekleri sayesinde Hikayelerinde ve Akışlarında harika görsel yüklemeler deneyimleyebilecekler.

 

Çözüm

 

Motionleap, Android kullanıcılarının harika resim düzenleme deneyimlerinin keyfini çıkarmaları için çok çeşitli farklı görsel özelleştirmeler sunar. Aynı zamanda, özel hareket efektleri ve animasyonlu videolar genel çekiciliği artıracak. Ancak en önemlisi, uygulamanın ücretsiz ve kilidi açılmış sürümü ilginizi çekecektir.

What's new

Bug fixes.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.