Movepic APK 2.6.1 (VIP Unlocked)

2.8.1

Make fabulous live photos, live wallpapers & gifs with animated effects using Movepic 3d photo editor & video editor with music. Download Movepic, become a pixel artist, and show your motion picture or cinemagraph with your friends now.
4.5/5 Votes: 41,413
Developer
ryzenrise
Version
2.8.1
Updated
July 23, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
44M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Movepic APK 2.6.1 Özellikler

 

Hareketsiz görüntülerinize animasyonlar eklemeniz yeterlidir

 

Merak ediyorsanız, hareketsiz fotoğraflarınıza hayat vermek için artık Movepic’in eğlenceli akıllı telefon uygulamasını kullanabilirsiniz. Harika uygulama içi özellikler sayesinde fotoğraflarınızın içindeki mevcut her varlığı canlandırabileceksiniz. Beğendiğiniz hareketleri seçin ve tüm görsel deneyimi daha eğlenceli ve etkileşimli hale getirmek için hızlarını veya döngü animasyonlarını değiştirin. Akışlara ve kendi geçişlerinize yüzen bulutları, hızla akan nehirleri ve diğer animasyonları dahil etmekten çekinmeyin. Tüm bunlar, statik resimleri daha ilgi çekici hale getirmeye yardımcı olabilir.

 

Eşsiz sanatlarla çevredeki ortamları canlandırırken eğlenin

 

Movepic’teki Android kullanıcıları, hareketli resim öğelerini çok daha heyecan verici hale getirmek için canlı gün batımlarında, hareketli nehirlerde veya bulutlarda çeşitli değişiklikler yapabilir. Seçtiğiniz öğeleri piksel sanatlarına dönüştürebilmeli veya hareketli görüntü öğelerine ek olarak burada onlara özel renk seçenekleri sunabilmelisiniz. Sonuç olarak, uygulama içi etkileşimlerinizi özelleştirebilecek ve seçtiğiniz öğelerin renklerini en üst düzeye çıkarabileceksiniz.

 

Süper kamera kurulumunuzla etkileyici görüntüler çekin

 

Movepic ayrıca, Android kullanıcılarının güzel görüntülerini en şaşırtıcı görsel deneyimlerle yakalamalarını sağlamak için birçok dope dönüşümü ve güçlü efektler içeren pratik kamera hareket efektlerini de sağlar. Fotoğraf çekmeye başlamadan önce bu öğelerin her ikisi de hızlı bir şekilde kameralarınıza takılabilir. Sonuç olarak, çekilen fotoğraflarınızı öne çıkarmaya devam ederken görüntü izlenimlerinizden en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. Ayrıca, uygulamadan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak harika kamera efektlerinden yararlanmaktan çekinmeyin.

 

Hareketli görüntülerinizi tanıtmak için belirli katmanlar ekleyin

 

Merak edenler için, Movepic’in harika akıllı telefon uygulaması, sanatsal çalışmalarınıza heyecan verici görsel efektler verecek özel resim bindirmeleri sunuyor. Eğlenceli görsel deneyimlere sahip olabilecek çeşitli hareketli grafik efektlerini deneyeceksiniz. Videoları daha ilgi çekici hale getirmek için kendi sinema efektlerinizi eklemekten çekinmeyin. Çeşitli koşullarda fotoğraf çekmek için hava durumu katmanlarını veya parıltıları açın. Alternatif olarak, seyahat bağlamını tam olarak yapılandırmak için özelleştirilmiş bindirmeleri kullanabilirsiniz. Sonuç olarak, yazılımı çeşitli ilginç ve heyecan verici fotoğraflar oluşturmak için kullanabilirsiniz.

 

Çözüm

 

Movepic, PixaMotion’daki ve diğer birkaç akıllı telefon uygulamasındaki benzersiz hareketli görüntülere aşina iseniz keyfini çıkarabileceğiniz güzel bir uygulamadır. Burada ücretsiz olarak hareketli görüntüler yapmak için standart seçeneklerini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, ek uygulama içi işlevsellik, en iyi hareketli çekimleri oluşturmak için Movepic’i kullanabilmenizi sağlar. Son olarak, ücretsiz ve kilidi açılmış uygulama içi işlevselliğin bir sonucu olarak ürünü daha çok sevdiğinizi anlamalısınız.

What's new

-Feature Added: Sound
Enhance your video with all kinds of music, poprockjazz...epic music and also ambience.
You can also import local music from phone.
-Bug fixes and performance improvement

Tell us in the comments if you have any suggestions or questions, We are listening.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.