MX Player Pro APK 1.34.7 (Unlocked)

Varies with device

Powerful video player with advanced hardware acceleration and subtitle support.
4.2/5 Votes: 10,821,815
Developer
MX Media (formerly J2 Interactive)
Version
Varies with device
Updated
July 21, 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

MX Player Pro APK 1.34.7 Özellikler

 

hızlandırılmış donanım

 

Yazılım, işleme hızını artırmak için güçlü HW+, HW ve SW kod çözücülerini kullanan donanım hızlandırma teknolojisini içerir. Sonuç olarak, görüntü ve ses kalitesi önemli ölçüde iyileşmiştir. En iyi sonuçları almak için doğru medya dosyasıyla doğru kod çözücüyü kullanmalısınız.

 

Çok çekirdekli işlemciyi kullanın

 

Günümüzde akıllı telefonların çoğu dört çekirdekli, oktav çekirdekli ve hatta daha güçlü işlemcilerle geliyor, bu nedenle uygulamaların donanımdaki bu gelişmelerden yararlanamaması çok yazık.

Neyse ki, J2 Interactive’deki geliştiriciler ne yaptıklarını biliyorlar ve çok çekirdekli işlemcinin yeteneklerinden yararlanan bu harika özellikleri bir araya getirerek mükemmel bir iş çıkardılar. Sonuç olarak, videolar daha hızlı yüklenir ve talimatlar daha akıcı bir şekilde gerçekleştirilir.

 

Basit hareketler

 

MX Player Pro, temel kontroller için uygun hareketlere sahiptir ve kullanıcıların hareketlerini daha rahat bir şekilde takdir etmelerini sağlar. İçeriği geri veya hızlı ileri sarmak için tablette ileri geri kaydırın. Işık, sol eli yukarı ve aşağı hareket ettirerek kontrol edilirken, ses sağ eli yukarı ve aşağı hareket ettirerek kontrol edilir. Duraklatmak için iki kez dokunun, ardından oynatmayı geri yüklemek için tekrar iki kez dokunun. Uygulamayı indirdikten sonra keşfedeceğiniz bir dizi başka hareket komutu da vardır.

 

Çocuklarınızın telefonunuzu ince ayar yapmasını engelleyin

 

Çocuklarınızı sessiz ve uyumlu tutmanın en iyi yolu, bilgisayarınızda video izlemelerine izin vermektir. Ancak ilgi çekmek karakterlerinde olduğu için oturup filmlerinin tadını çıkaramıyorlar. Bunun yerine çoğu çocuk, cihazınıza dokunarak ve yüzlerce istenmeyen komutun etkinleştirilmesine izin vererek cihazınızı “kötüye kullanmaya” çalışır.

Çocuğunuzu telefon görüşmesi yapmaktan veya video izlemekle ilgisi olmayan herhangi bir şey yapmaktan caydırmak için “çocuk kilidi” veya “dokunmatik ekran kilidi” kullanmak bu soruna basit bir çözümdür.

 

Çözüm

 

MX Player Pro, birçok eğlenceli özelliği ve güçlü kod çözücüleri ile Android cihazlar için en iyi medya oynatıcıdır. Sonuç olarak, bunun bilgisayarlarınızda yerleşik olması sizi başarısızlığa uğratması olası değildir.

What's new

- MX Share is now fully compatible with Android 11 devices.
- You can now play audio files with MX Music Player right from your favorite file manager.
- WhatsApp Status Saver now supports latest version of WhatsApp

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.