My Singing Monsters APK 3.0.5 (Unlimited Money)

3.2.2

Welcome to My Singing Monsters! Breed them, feed them, listen to them sing!
4.6/5 Votes: 1,370,303
Developer
Big Blue Bubble
Version
3.2.2
Updated
July 14, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
36M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Şarkı Söyleyen Canavarlarım APK 3.0.5 Özellikler

 

Her Canavarın kendi sesi vardır

 

Her sevimli karakterin kendine özgü müzik tarzı, siz onları açtıkça şarkıya eklenecek, senfoniye eklenecek ve daha canlı hale getirilecek. Bazı yaratıklar ses virtüözleridir, diğerleri ise müzikal hünerlerini sergiler. Yumurtadan çıkana kadar bu bir sürpriz!

 

Üreme ve büyümek

 

Şarkı Söyleyen Canavarlar koleksiyonunuza eklemek ister misiniz? Çok basit: Yenilerini yaratmak için Canavarları farklı unsurlarla birleştirin! Sevdikleri öğelerle ödüllendirerek onları seviyelendirin ve kendi benzersiz orkestranızı büyütebileceksiniz.

 

Çok sayıda zanaat

 

Çarpıcı yapılar oluşturun, kaynakları toplayın ve karmaşık yeni üretim sisteminde ustalaşın! Canavarlarınızın ihtiyaç duyabileceği her şey için tarifleri öğrenin ve bu kişisel dokunuşu eklemek için tuhaf süslemelerle süsleyin!

 

Bilinmeyen toprakları keşfedin

 

Ufkunuzu Kıta’nın ötesine genişletmek için çeşitli ve harika Dış Adaları keşfedin. Her birinin, Şarkı Söyleyen Canavar maestrolarınızın icra ettiği kendi akılda kalıcı melodisi vardır! Kim bilir daha kaç kişi keşfedilmeyi bekliyor?

 

Çözüm

 

Geliştirici Big Blue Bubble’ın yeni oyunu My Singing Monsters MOD APK’yı açıklamak için tek bir kelimeniz varsa, garip ve ruh terimleri yeterli olacaktır. Çeşitli canavarları kullanarak müzik dünyanızı topladığınız, yükselttiğiniz ve inşa ettiğiniz bir oyundur.

Oyunun kahramanı, bozuk bir sesle şarkı söyleyen bir canavar sürüsü. Tüm canavarlar şarkı söyleyebilir, sıra dışı sesler çıkarabilir ve çeşitli enstrümanlar çalabilir. Oluşturulan melodi, toplanan canavarlara bağlı olarak değişecektir.

 

Şarkı Söyleyen Canavarlarımı buradan edinebilirsiniz! Oynaması eğlenceli, sıradan bir bulmaca oyunudur. Oyunda oyuncular kendi özel seslerini toplamalıdır. Müzik çalmayı bilmiyor olsanız bile, ikisini bir araya getirebilirsiniz.

What's new

It's a dream for Costume connoisseurs and collectors in this latest update!

IN THIS UPDATE:
• Costumes Menu available in the Market with rebalanced costs
• Breeding now has a chance to produce a Monster egg already owning a Costume
• Book of Monsters upgraded with color-coding and mini-collections
• NEW Animation when discovering a Monster for the first time
• NEW Limited Quests on the Colossingum, with new Costume and Trophy prizes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.