My Talking Angela APK 5.1.1.981 (Unlimited Money)

5.3.0.1977

Talking Angela is a virtual pet with a style the whole family can enjoy!
4.2/5 Votes: 13,179,722
Developer
Outfit7 Limited
Version
5.3.0.1977
Updated
July 22, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
116M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Benim Konuşan Tom’um APK 6.4.1.996 Özellikler

 

Garip Stratejiler

 

Talking Tom, iPhone’un farklı bir kişiliğe sahip uygulamalar geliştirme ve kullanıcılara alışılmadık deneyimler sunma yönündeki geliştirme eğilimine yanıt olarak oluşturuldu. Konuşan Tom aslında My Talking Tom gibi bir evcil hayvan oyunu değil, konuşmasına göre kullanıcının sesini taklit edebilen bir kediydi.

Oyunun bu aşamada bitmesine rağmen, Talking Tom tüm oyuncuları memnun edecek benzersiz ve tekrarlanmayan bir oyun geliştirdi. Hangi dili konuşursan konuş, Tom her gürültüyü ve her cümleyi tekrar edecek. İlk baskının tuhaf yönü, sonraki baskılar için zemin hazırladı.

 

Yenilikçi tasarım

 

My Talking Tom, oyunculara Tom’u önemseyen ve besleyen yeni bir deneyim sunarken karakterini ve konuşmayı kopyalama yeteneğini korumak için 2013’te yayınlandı.

İlk başarı, geliştiricinin orijinal Talking Tom hayranlarına My Talking Tom’u indirmek için mükemmel bir bahane sunmasıdır çünkü bu yeni oyun, klonlanmış ses aynı kalsa bile neredeyse tamamen farklı bir deneyimdir.

İkinci başarı, My Talking Tom’u yaygın bir tür olan sanal bir evcil hayvan oyununa dönüştürmekti, ancak diğer oyunların karakterleri hala geneldir ve Tom kadar iyi bilinemez veya iletişim kuramaz. Bu harika bir karışım.

Tom artık bir kedi gibi beslenebilir, giydirilebilir ve bakılabilir, ancak çoğu insan evcil hayvanlarının büyüdüğünü görmek ister.

 

Geniş bir oyuncu yelpazesi

 

Yahudiler ticaretin efendileridir. Tavsiyeleri, kadınlara bağlı ürünlerin ticaretini yapmaktır! Kadınların talepleri her zaman yalnızca bu gezegenin üretebileceği doğal yayılmadan kaynaklanan büyük kârlarla sonuçlanır.

Sevecen bir evcil hayvan yıkanabilir, beslenebilir, konuşulabilir, giydirilebilir ve sonunda neredeyse geleneksel bir kadın hobisi olan arkadaşlara getirilebilir.

 

Karakter dizisini genişlet

 

Talking Tom and Friends, yalnızca ana karakterde değişiklik gösteren birçok çeşidi olan bir oyun serisidir.

Her insanın kendine ait bir evcil hayvanı olduğunu fark ettikleri için Outfit7’nin mükemmel görünümünü gösterir; bazı insanlar kedileri, bazıları ise köpekleri tercih eder. Sadece Tom’u bir karakter olarak tutmak, oyunun yönü takip etmesine ve oyunun oynanma süresini kısaltmasına neden olur.

Outfit7 çok geçmeden My Talking Angela ve My Talking Hank’in bir versiyonunu yayınladı. Ve şimdiye kadar, bu sürümler Asya ülkelerinde My Talking Tom’dan daha fazla indirme aldı.

 

Çözüm

 

Benim Konuşan Tom’um MOD APK, bugün piyasadaki en popüler sanal evcil hayvan oyunudur. My Talking Tom ile kedinize düzgün bir yaşam sürmesi, beslenmesi, dinlenmesi ve yeterli ihtiyaçları olması gibi bakacaksınız. Bu sevimli kediyi büyütmek merakınızı artıracak. Her yaştan insanın keyifle oynayabileceği sıradan bir oyun türüdür.

What's new

SUMMER FUN
Summer’s just around the corner. Get Angela ready for beach days and picnics in the park!

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.