n-Track Studio 9 Pro MOD APK 9.3.6 (Paid for free)

9.4.14

  • Payment
n-Track Studio is a powerful, portable music-making app that turns your Android device into a complete Recording Studio & Beat Maker.
4.2/5 Votes: 747
Developer
n-Track
Version
9.4.14
Updated
June 21, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
117M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

n-Track Studio 9 Pro MOD APK 9.3.6 Özellikler

 

Müziğinizi kolayca ve zekice yaratmayı öğrenin

 

Başlamak için, Android kullanıcıları yeni müzik yapma sürecinin tamamını öğrenecekler. Kendi müzik parçalarınızı belirli enstrümanlar veya vokallerle kaydetmek için yerleşik mikrofonunuzu veya harici bir ses kaydedicinizi kullanarak başlayın. n-Track Studio 9 Pro’da belirli ses parçalarını ekleyerek veya değiştirerek belirli düzenleme materyallerini toplayabilirsiniz. Hala indirmeye hazır olan Loop Browser’ı ve sunduğu çeşitli telifsiz deneme paketlerini keşfedin.

Ayrıca, uygulamanın Step Sequencer Beat Maker ile eşleştirmeyi denemek için olukları ve vuruşları içe aktarmaya başlayacaksınız. Çok çeşitli işlevlere sahip sanal klavye destekli harika melodiler yaparken eğlenin. Alternatif olarak, bilgisayarınızı bağlamalısınız.

 

Erişilebilir seçeneklere sahip sezgisel uygulama içi arayüzler

 

Artık, Android kullanıcılarının n-Track Studio 9 Pro’nun uygulama içi işlevselliğini rahat ve verimli bir şekilde keşfetmelerini sağlamak için müzik miksajlarınızı hızlı bir şekilde özelleştirmenize ve düzenlemenize olanak sağlayacak sezgisel, etkileşimli ekran MIDI klavyesini keşfedebilirsiniz. Alternatif olarak, MIDI saati, MTC senkronizasyonu ve diğerleri gibi diğer harici cihazlara bağlanabilirsiniz.

MIDI parçalarının çoğu, daha kolay düzenleme için kendi yerleşik synth’lerine sahiptir. Piano-roll MIDI editörü, uygulamanın özelliklerini ve işlevlerini kullanmayı da kolaylaştıracaktır. Sezgisel 3D frekans spektrumu görünümü ile ses dosyalarınızı ve yakaladığınız şarkıları kolayca hayal edebilirsiniz.

 

Zevk için tonlarca faydalı ses efekti

 

İlgilenenler, n-Track Studio 9 Pro’nun sizi kurulumunuzu tamamen dönüştürmeye teşvik edecek muhteşem ses efektlerinden de yararlanabilir. Çok sayıda kullanışlı ses efekti bulacağınız Step Sequencer Beat Maker ile zamanınızın tadını çıkarın. Düzenlemeyi kolaylaştıracak Grup ve Aux kanalları çözümlerini araştırın.

Sezgisel olarak görselleştirilmiş 2D ve 3D spektrumların yanı sıra çoklu ses ayarları içeren çok yönlü EQ’dan yararlanın. Uygulamanın içinden çeşitli ses vuruşlarını ve enstrümantal efektleri etkinleştirin. Mevcut amplifikatör ile gitarınızın ve basınızın sesini iyileştirebilirsiniz. Ses deneyimini değiştirmek için yankı, gecikme ve yankı gibi çeşitli ses efektleri kullanılabilir.

 

Kullanabileceğiniz çok sayıda düzenleme materyali

 

Bunu kolaylaştırmak için n-Track Studio 9 Pro ayrıca tam bir parça listesinin yanı sıra yüzlerce benzersiz Örnek Paket içerir ve müzik miksaj deneyimlerinizi otomatikleştirmenize olanak tanır. Ayrıca, cihazınızın deposundaki mevcut parçaları içe aktarabilir ve kayıt seçeneğinin yanı sıra düzenleme araçlarını da kullanabilirsiniz.

 

Çözüm

 

ORG 2020’nin temel ve sezgisel ses düzenleme seçeneklerini yeni kullandıysanız, organ simülasyon yazılımının güç ve yetenek açısından n-Track Studio 9 Pro’ya kıyasla sönük kaldığını hemen fark edeceksiniz. Android kullanıcıları, çeşitli büyüleyici düzenlemelerle eğlenirken müzik yapma seçeneklerinin tamamından yararlanabilir. En önemlisi, uygulama tamamen ücretsizdir ve web sitemizde kilidi açıktır, bu nedenle hemen kullanmaya başlamak için bir bahaneniz olacaktır.

What's new

New in 9.4
• New DEnoiser effect
• New Gain effect with stereo width and phase inversion
• New in the Step Sequencer:
• Individual steps can now be moved and changed in length
• Humanize button moves steps by random amount

New in 9.3
• Add editable MIDI loops from the loops browser
• MIDI loop packs including Chords and Progressions, Drum Styles, Piano

If you have comments or suggestions, please use the Report Problem command in the Settings box

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.