Need for Speed Most Wanted MOD APK (Unlimited Money/Unlocked)

1.3.128

  • Payment
Read on for important info below!
3.9/5 Votes: 46,318
Developer
ELECTRONIC ARTS
Version
1.3.128
Updated
20 December 2018
Requirements
4.1 and up
Size
19M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Need for Speed ​​Most Wanted MOD APK 1.3.128 Özellikler

 

Basit ve sezgisel kontroller

 

Başlamak için Need for Speed ​​Most Wanted, oyuncuların oyuna hızla alışmasını sağlayan kolay ve sezgisel kontrollere sahiptir. Sonuç olarak, oyuna alışmak için fazla zamana ihtiyacınız olmadığını göreceksiniz. Ayrıca, oyunun kontrolleri, oyuncuların dokunma ve eğme kontrolleri arasında geçiş yapmasına izin vererek özelleştirilebilir. Ayrıca düğmelerin boyutunu ve konumunu sizin için daha rahat hale getirmek için ayarlayabilirsiniz.

 

Etkileşimli ve gerçekçi öğeler

 

Need for Speed ​​Most Wanted ile aynı düzeyde gerçekçilik ve etkileşime sahip başka bir Android oyunu bulmak zor. Sonuç olarak, bu oyunla ilgili her şeyi inanılmaz derecede ilişkilendirilebilir bulacaksınız. Bir çarpışmadan sonra devrilen hız işaretinden, asfaltta sürüklenirken yanan dumana, çarpışma sonrası otomobilin kırılan gövdesine kadar. Tüm bunlar, bir sprintin ortasında olduğunuzu hissettirmek için birlikte çalışır.

 

Favori arabalarınızı seçin

 

En inanılmaz süper arabaların olmadığı bir yarış oyunu nasıl olacak? Bunu bilen EA tasarımcıları, dünyanın en güçlü spor arabalarından 40’ını oyuna dahil etti. Zamanınızı gezegendeki en arzu edilen canavarlara binerek geçirin.

Ancak, her araba ücretsiz olarak mevcut değildir. Hız Puanları kazanmak için, daha sonra yeni araçlarla değiştirilebilecek görevleri ve zorlukları tamamlamanız gerekir. Aracınız ne kadar gelişmişse, o kadar çok para yatırmanız gerekecek.

 

Yükseltme özelliklerinden yararlanın

 

Need for Speed ​​Most Wanted’daki oyuncular, destansı yolculuklar sırasında arabalarını daha yetenekli hale getirmek için Garajda birçok harika modifikasyonla tanıştırılıyor. Burada arabanız için yeni motorlar, lastikler, daha iyi bir şanzıman ve daha fazlasını alabilirsiniz. Bu, aracınıza önemli miktarda beygir gücü katacak ve eskisinden çok daha hızlı gitmesini sağlayacaktır. Araçlarınızın görünümünü değiştirmek için etkileyici özelleştirme olanaklarından bahsetmiyorum bile. En seksi ve en hızlı arabaları kullanan ilk kişi olun.

 

Çözüm

 

Benim Konuşan Tom’um MOD APK, bugün piyasadaki en popüler sanal evcil hayvan oyunudur. My Talking Tom ile kedinize düzgün bir yaşam sürmesi, beslenmesi, dinlenmesi ve yeterli ihtiyaçları olması gibi bakacaksınız. Bu sevimli kediyi büyütmek merakınızı artıracak. Her yaştan insanın keyifle oynayabileceği sıradan bir oyun türüdür.

What's new

Check out the changes we've made to improve your racing experience. Thanks for playing!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.