New Star Soccer MOD APK (Unlimited money)

4.21

**Now over 1 million 5 Star reviews!**
4.6/5 Votes: 2,295,790
Developer
Five Aces Publishing Ltd.
Version
4.21
Updated
29 March 2021
Requirements
4.1 and up
Size
62M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Yeni Yıldız Futbol MOD APK 4.21 Özellikler

 

Derinlemesine ve eğlenceli futbol oynanışı

 

Başlamak için, New Start Soccer’daki Android oyuncuları, derinlemesine ve eğlenceli futbol oyununa dalacaklar. Maceranın ana karakteri olarak, burada son derece bağımlılık yaratan ve büyüleyici simülasyon oyununun keyfine varacaksınız. Destansı oyun içi maceralarınıza başladığınızda, ilginç futbol oynanışını keşfedin ve tanık olun. Kendi işinizin tadını çıkarırken, tüm çağdaş futbol dünyasını keşfedin.

 

Eğlenceli ve sezgisel futbol maçları

 

Ve diğer tüm heyecan verici futbol oyunlarında olduğu gibi, kendinizi heyecan verici ve heyecan verici futbol maçlarının içinde bulacaksınız. Favori futbolcunuz gibi davranın ve takım arkadaşlarınıza akıllı paslar vererek veya rakip kaleciyi nakavt etmek için harika şutlar atarak oyunu kontrol etmeye çalışın. Topun yörüngesini ve nereye vurabileceğinizi kontrol etmek için basit ama son derece sezgisel mekanikleri kullanın. Sonuç olarak, en iyi çekimleri üretebileceksiniz.

 

Bir futbolcunun iniş ve çıkışlarını deneyimleyin

 

Buna ek olarak, oyunun cazibesine katkıda bulunmak için New Star Soccer’daki oyuncular, futbolcu olmanın iniş çıkışlarına tanık olma fırsatına sahip olacaklar. Kendinizi futbol deneyimlerinize gerçekten kaptırmanıza izin veren yaratıcı ve ilgi çekici oyunu keşfedin. Kendinizi bir ünlünün hayatına sokarak başlayın. Çeşitli ikilemlerden favori çözümlerinizi seçin. Doğru seçimleri yapın ve farklı sonuçlar elde edin. Aklınızdaki en önemli şey, koçunuz, takım arkadaşlarınız ve taraftarlarınızla olumlu bir ilişki sürdürmek olacaktır.

 

İlerledikçe becerilerinizi eğitin ve geliştirin

 

Ayrıca oyunda ilerledikçe bir dizi eğlenceli yükseltme ve iyileştirmeye de erişebileceksiniz. Sponsorları ve kulüp ilişkilerini halletmek için yeni temsilciler alarak başlayın. Ardından, ilerledikçe, yeni beceriler öğrenmenize ve yeni yetenekler geliştirmenize yardımcı olacak iyi koçlar bulun. Harika bir oyuncu olmak istiyorsanız, genç yaştan itibaren hazırlanmaya odaklanın.

 

Çözüm

 

Web sitemizdeki ünlü FIFA Soccer, Score Hero ve diğer birkaç harika futbol oyununun hayranları, şüphesiz New Star Soccer’ı akıllı telefonlarında oynayabilecekleri bir başka harika akıllı telefon oyunu olarak göreceklerdir. Oyunu neden oynamamanız gerektiğini anlamıyoruz çünkü oyun tamamen ücretsiz ve çoğunuz için açık.

What's new

Version 4.21 updates certain 3rd-party software elements to ensure continued stability and compatibility.

This an important update and all users should update their app in order to continue using this game's services.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.