NordVPN APK 5.1.3 (Unlocked)

Varies with device

Download NordVPN to enjoy fast, private, and secure internet in an instant. That’s an easy-to-use VPN app for Android, trusted by millions of users worldwide.
4.3/5 Votes: 428,091
Developer
Nord Security
Version
Varies with device
Updated
21 June 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

NordVPN APK 5.1.3 Özellikler

 

Çevrimiçi olarak korunan gizliliğinizin keyfini çıkarın

 

NordVPN’e izin verildiğinde, Android kullanıcıları web’e tam bir anonimlik içinde göz atabilecek ve sizin de izlenmeden internette rahatça gezinmenize olanak tanıyacak. Artık hiç kimse web sitenizin geçmişini, sayfa bilgilerini veya indirilen dosyaları göremez. NordVPN, katı gizlilik politikasına uymak için hiçbir veri toplamaz. Ayrıca, Double VPN alternatifi sayesinde tarama deneyimlerinizle tam gizliliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

NordVPN ile yüksek hızlı bağlantının keyfini çıkarın

 

Ayrıca, NordVPN artık Android kullanıcılarının kolayca erişebilmeleri için dünya çapında 5500’den fazla ayrı sunucudan oluşan geniş etki alanı koleksiyonlarını sağlayarak, İnternet bağlantılarının mümkün olan en yüksek hızlarda keyfini çıkarabilmelerini sağlıyor. Ek olarak NordVPN, kullanıcıların bağlantı seçimine yardımcı olmak için genellikle mevcut en hızlı sunucuları kullanmalarına yardımcı olur. Öyleyse devam edin ve NordVPN tarafından sağlanan sınırsız İnternet erişiminizin keyfini çıkarın.

 

Wi-Fi erişim noktalarınızı koruyun

 

Wi-Fi etkin noktalarınızı güvenli hale getirmek istiyorsanız, özellikle de bunları herkese açık bir konumdan kullanıyorsanız, NordVPN size yardımcı olabilir. VPN hizmeti, herhangi birinin bilgisayarlarınızı algılamasını ve hacklemesini engelleyerek İnternet erişiminizi güvence altına alabilir. Bu, kişisel bilgilerinizin hiçbirinin tehlikeye girmemesini sağlamalıdır.

 

Önemli verilerinizi olası siber saldırılardan koruyun

 

Ve biz konu açılmışken, NordVPN, cihazlarınızı siber saldırılara karşı koruyan aktif bir kalkana sahiptir. Sonuç olarak, bilgilerinizi çalmak isteyen veya sizi güvenli olmayan bağlantılara yönlendirmek isteyen kötü niyetli web siteleri hızla engellenebilir. Aynı zamanda, artık kimsenin telefonunuzu kontrol etmesini engelleyeceksiniz.

 

Çözüm

 

Android kullanıcıları, NordVPN’in İnternet bağlantılarının engellemesini kaldırmaya ve internette gezinirken kendilerini korumaya yönelik büyüleyici akıllı telefon uygulamasından tamamen memnun kalacaklardır. Burada, VPN oturumlarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için çeşitli eğlenceli uygulama içi özelliklere göz atabilirsiniz. Coğrafi kısıtlamalı içeriği atlamaktan, çevrimiçi gizliliğinizi korumaktan ve yüksek hızlarda bağlantıda kalmaktan çekinmeyin.

What's new

* Multi-factor authentication: Make your account more secure by verifying that it’s really you logging in.
* Refer a friend: Know someone who’s not using NordVPN yet? Invite them to sign up with your unique referral link and both get 1 month free.
* Settings revamp: We organized settings into categories for more clarity and convenience and gave it a fresh look.
* App appearance switch: Choose between light and dark themes anytime or set the theme to adjust to the system.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.