Nova Launcher Prime APK 7.0.25 (Prime Patched)

Varies with device

Do more with Nova Launcher Prime
4.7/5 Votes: 345,915
Developer
TeslaCoil Software
Version
Varies with device
Updated
22 December 2020
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Nova Launcher Prime APK 7.0.25 Özellikler

 

Özelleştirilebilir simgeler

 

Mobil simgelerle ilgili sorun, zamanla giderek daha sezgisel hale gelmeleridir. Bunun açıklaması, beynimizin aynı görsel ifade modeline alışmak için kablolanmış olmasıdır. Sonuç olarak, simgelerin çoğu yavaş yavaş bizim için yumuşak ve tekrarlayıcı hale gelecektir.

Nova Launcher özelleştirilebilir simgeleri, oyuncuların oyunlarının simgelerini istedikleri gibi değiştirmelerine olanak tanır. Bu, telefonun ekranına bakmayı daha da zevkli hale getiriyor.

 

Uygulamaları alt ızgaralarda yeniden tahsis edin

 

Orijinal yükleyiciden dağınık yapılandırmalara bakarken istedikleri uygulamayı bulmakta sorun yaşayan pek çok kişi, uygulamaları uygun klasörlerine akıllıca yerleştirmek için Nova Launcher’ın Alt Izgaralar özelliğini kullanabilir.

Sonuç olarak, bir uygulamaya erişmeniz gerektiğinde uzun listeleri aşağı kaydırmak yerine, alt klasörlere bakarak uygulamayı hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

 

Renkleri ayarla

 

Renk seçimi söz konusu olduğunda, farklı insanların farklı fikirleri vardır. Bazı insanlar parlak ve yumuşak renk şemalarını tercih ederken, diğerleri mobil ekranlarında sıcak tonları tercih ediyor.

Android kullanıcıları artık Nova Launcher sayesinde akıllı telefonlarını yüzlerce farklı boya şemasıyla özelleştirebiliyor. Kaydırma çubuklarının, dizinlerin, rozetlerin, arka planların ve diğer öğelerin renklerinin tümü özelleştirilebilir. Bu, sizi bilgisayarlarına uygun bir kompozisyon oluşturmaya teşvik eder.

 

Özelleştirilebilir animasyon

 

Renklere ek olarak, telefonunuzdaki menülerin, uygulamaların ve diğer öğelerin kaydırma ve geçiş efektlerini özelleştirebilirsiniz. Bu, aynı eski animasyonlardan can sıkıntısından kaçınırken ekranınızın harika görünmesini sağlar.

 

Çözüm

 

Sezgisel kullanıcı arayüzü, sayısız özellik, mükemmel sonuçlar ve bir dizi başka kayda değer fayda sayesinde uygulamanın Android için en iyi başlatıcılardan biri haline gelmesi şaşırtıcı değil. Nova launcher ile asla mutsuz olmayacaksınız.

What's new

Nova Launcher Prime acts as a license for in the free Nova Launcher App. You will need to install it first.

Updates are released as part of the Nova Launcher app, please see the changelog there.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.