Octopus 6.1.4 (Remove ads)

Varies with device

Play Android games with Gamepad/Controller🎮, Mouse🖱 & Keyboard⌨!
3.6/5 Votes: 382,455
Developer
Octopus Gaming Studio
Version
Varies with device
Updated
26 February 2021
Requirements
4.4 and up
Size
15M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Ahtapot 6.1.4 Özellikler

 

Çoğu oyun ve kumandanız için mükemmel uyumluluk

 

Başlangıç ​​olarak, Octopus Gamepad Pro, tüm kontrol ünitelerini idare edebilecek yetkin bir program arayanlar için kullanışlı olabilir. Bununla birlikte, neredeyse tüm Android uygulamalarını ve oyunlarını destekler ve en sevdiğiniz oyunların çoğunda farklı platformlarda oynamanıza izin verir. Android kullanıcıları, OctopusEngine’in yüksek uyumluluğu sayesinde elde taşınır oyun deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanabilirler.

Kendinizi hem oyun kumandalarınızı hem de klavyenizi ve farenizi kullanırken bulacaksınız, bu harika ve emsalsizdir. Yazılım, diğerleri arasında Xbox, PlayStation, IPEGA, Gamesire, Logitech, Razer dahil olmak üzere çeşitli popüler markalarla çalışır.

 

Belirli oyunlar için farklı kontrol modlar

 

Ayrıca Octopus Pro, popüler standart Android oyunlarının çoğu için mükemmel bir desteğe sahiptir ve oyunlarınızı daha da fazla sevmenize olanak tanır. Bununla birlikte, şu anda sayıları yüzlerce olan bu oyunları oynamaya başlar başlamaz önceden ayarlanmış tuş eşlemelerini kullanmaya başlamalısınız. Sonuç olarak, oyunlarda güncelleme ve ayar aramak için zaman harcamazsınız. Hazır olur olmaz bir patlama yaşamaya hazırlanın.

Ayrıca merak edenler için uygulamanın iki basit kontrol modu vardır: Çeşitli oyunlarınızda kullanabileceğiniz Gamepad ve Klavye ayarları. Oyununuzu geliştirmek için bu modların özel kontrol mekaniklerinden yararlanmaktan çekinmeyin.

 

Oyunlarınız için özelleştirilebilir kumanda ayarları

 

Ayrıca, yazılıma daha aşina oldukça, belirli oyunlar için kendi kontrol profillerinizi oluşturmanıza olanak tanıyan daha fazla sayıda tuş haritası ayarına erişebileceksiniz. Yani Octopus, güçlü oyun deneyimleri geliştirebileceğiniz 20’den fazla kontrol elemanı ve bileşenine sahiptir. Her seçeneğin kapsamlı ve sezgisel kurulumlarıyla yeni oyunlarınız için kendi ayarlarınızı rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Octopus ve onun mükemmel oyun içi gamepad kalibrasyonu ile oyun oynadığınızda, güzel oyun oynamanın ve rahat dokunuşun tadını çıkarabilirsiniz.

 

Oyun içi deneyimlerinizi mükemmel kalitede kaydedin

 

Ayrıca, Octopus Pro kullanan Android oyuncuları, oyun içi deneyimlerine kendilerini kaptırırken mevcut oyun kaydedici ile oyun içi oyunlarını özgürce kaydedebilirler. Bununla birlikte, uygulamanın tüm savaşlarınızı, silahlı çatışmalarınızı ve destansı olayları yakalamanıza olanak tanıyan etkileşimli bir Ekran Kaydedici uygulaması vardır. Sonuç olarak, onları daha sonra izlemek için kaydedebilir veya övünmek için arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 

Çözüm

 

Octopus Gamepad, oyunu oynamanın ve oyundan en fazlasını arayanlarınız için en iyi yoldur. Bununla birlikte, uygulama harika bir oyun deneyimi sunarak, doğrudan mobil cihazlarınızda konsol veya PC benzeri karşılaşmalara kendinizi tamamen kaptırmanıza olanak tanır. Bir gamepad, klavye ve fare veya başka tür bir kontrol cihazı kullanarak istediğiniz zaman elde taşınabilir oyunlar oynayın.

What's new

- Support Android 11.
- Fix crash issues.
- Optimize Google Play login.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.