OREO TV APK 1.9.4 (Ads Removed)

1.2

Welcome to the Oreo Tv Live Channel App Guide free and Tips for Oreo Tv application.
2.0/5 Votes: 8
Developer
Bloodroot
Version
1.2
Updated
21 July 2021
Requirements
4.2 and up
Size
11M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

OREO TV APK 1.9.4 Özellikler

 

Çeşitli kalitede sayısız film ve şov

 

Başlamak için, Android kullanıcıları binlerce film ve TV şovuna göz atmak, yüzlerce büyüleyici canlı kanalı izlemek ve her tür video içeriğini cihazlarında ücretsiz olarak izlemek için OREO TV’yi kullanabilir. En önemlisi, her iki içerik de mümkün olan en iyi görsel ve ses kalitesinde mevcut olacak ve web sitesinde gerçekten tatmin edici bir eğlence deneyimi sağlanacak.

 

Sezgisel menülerle uygulamayı hızla keşfedin

 

Kullanıcılar, OREO TV’deki seçenekler arasında rahatça arama yapabilmelerini sağlamak için uygulama içindeki sıralanmış kataloğa otomatik olarak bağlanabilir. Spor malzemeleri, çeşitli film türleri, çeşitli dizilerden TV şovları vb. aramaktan çekinmeyin. Tüm bunlar, harika video materyalini tam olarak takdir etmenize yardımcı olacaktır.

 

Kendi özelleştirilmiş favori listenizi oluşturun

 

Android kullanıcıları ayrıca OREO TV’de kişiselleştirilmiş favori program, film veya kanal listesinin keyfini çıkarabilir. Akış deneyimlerinizi uyarlamak ve kişiselleştirmek için uygulamanın içinde izlemek istediğiniz videoları seçip öne çıkarmanız yeterlidir. Sonuç olarak, bu harika listeler Android telefonunuzda hala mevcut olacak.

 

Dahili video oynatıcı ile yüksek kaliteli video akışı

 

İlgilenenlerin çoğu, video oynatmayı çok daha eğlenceli hale getiren bir dizi harika özellikle birlikte gelen OREO TV’nin yerleşik video oynatıcısıyla hızlı bir şekilde çalışabilir. OREO TV’deki kullanışlı oynatıcı sayesinde, yüksek kaliteli videoları Full HD, 2K, 4K ve hatta daha fazlasında rahatlıkla izleyebilirsiniz. Eşzamanlı olarak, uygulamanın genel deneyiminizi zenginleştirebilecek birçok temel ve gelişmiş özelliğini denemekten çekinmeyin. Parlaklık, Ses Düzeyi, Oynat, Duraklat ve diğer seçeneklerle oynayın.

 

Çözüm

 

OREO TV’deki Android tüketicileri, üstün video eğlence deneyimleriyle çalışırken eğlenebilir ve büyüleyici özellikler sayesinde en iyi video kalitesinde şovların keyfini çıkarabilir. Kendinizi uygulamanın sınırsız eğlence malzemesine kaptırmaktan çekinmeyin ve en ünlülerinin keyfini çıkarın. Karşılaşmalarınızdan aldığınız keyfi artırabilecek ek özelliklerden yararlanın. Ve web sitemizin ücretsiz ve kilidi açılmış uygulaması sayesinde, kesinlikle harika olduğunu göreceksiniz.

What's new

New added cricket live scores

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.