Panda Keymapper APK (Paid for free)

1.2.0

  • Payment
With Panda Keymapper, you can play android games with gamepad/mouse/keyboard.
2.3/5 Votes: 2,760
Developer
Panda Gaming Studio
Version
1.2.0
Updated
6 March 2019
Requirements
4.4 and up
Size
6.8M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Panda Keymapper APK 1.2.0 Özellikler

 

Sezgisel ve erişilebilir tuş eşleme uygulaması

 

Yukarıda belirtilen izin ve özelliklerin yanı sıra, Panda Keymapper’ın mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz kullanıcı dostu ve açık bir uygulama olduğunu göreceksiniz. Sonuç olarak, yazılım ve işlevselliği ile etkileşimi kolaylaştıran temel konfigürasyonlara ve konfigürasyonlara sahiptir.

Konfigürasyonun tamamlanması için gereken tek şey oyunlarınızı seçmeniz ve tuş eşleme işlemine başlamanızdır. Çeşitli oyunların farklı kontrollere sahip olması ve uygulama içi etkileşimleri kişisel zevkinize en uygun şekilde uyarlamanız gerekmesi nedeniyle bu biraz zaman alabilir, ancak buna değer.

 

Birden fazla gamepad için tam destek

 

Panda Keymapper, oyunların ve harici denetleyici birimlerinin çoğuyla iyi çalışmasını sağlamak için tüm popüler denetleyici donanımı markalarının yanı sıra bireysel sürümleriyle de tam uyumlulukla birlikte gelir. Sonuç olarak uygulamayı Xbox One, One S veya 360 denetleyicileriniz, PS Dualshock ve diğer çeşitli Razer, Logitech, Gamesir ve diğer markalar için kullanabilirsiniz. Bu yüzden onları ekleyin ve kendi oyun zevkinize göre uyarlayın ve eğlenin.

 

Ünlü oyunlar için kullanışlı önceden ayarlanmış tuş haritaları

 

Ayrıca, bu kadar popüler oyunları iyi bilinen bir ana kontrol cihazı kullanarak oynuyor olsanız da, kontrol ayarlarını kurmanız ve yeniden yapılandırmanız pek olası değildir. Panda Keymapper kullanıcıları, önceden ayarlanmış tuş haritaları sayesinde, kontrol cihazını kişiselleştirerek ve hazır olduklarında oyunlarını oynayarak uygulama ile eksiksiz oyun deneyimlerinin keyfini çıkarabilirler. Takmak ve oynamak kadar kolay.

 

Web sitemizde tamamen kilidi açılmış uygulamanın keyfini çıkarın

 

Son olarak, yazılımla ilgileniyorsanız ancak premium sürüm için ekstra para harcamak istemiyorsanız, web sitemizden Panda Keymapper’ın güncellenmiş ve kilidi açılmış bir sürümünü indirebilirsiniz. Burada, Android kullanıcılarına istedikleri zaman kullanabilecekleri tam özellikli bir çerçeve ile eksiksiz uygulama içi etkileşimler sunuyoruz. Tek yapmanız gereken web sitemizden Panda Keymapper Mod APK’sini indirmek ve ücretsiz olarak kullanabilmek için yönergeleri takip etmek.

 

Çözüm

 

Panda Keymapper, fiziksel denetleyicinizi kendi yöntemlerinizle uygun bir şekilde çoğaltmanıza olanak tanıyan çok yönlü ve verimli bir akıllı telefon uygulamasıdır; bu nedenle, heyecan verici mobil oyunlarınızı harici bir denetleyicide veya bu denetleyicideki diğer denetleyicilerde oynamanın etkili yollarını arıyorsanız. saygılar, yine de güvenebilirsin. Oyun ve oyun içi karşılaşmalarınızı büyük ölçüde artırabilecek ekstra bir gamepad, hatta bir fare ve klavye ile en sevdiğiniz oyunların keyfini çıkarın.

What's new

Fix crash bug

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.