Photo Editor Pro APK 1.333.83 (Unlocked)

1.351.90

Photo Editor Pro offers everything you want to edit pictures in this pics art trip. 500+ stylish effects, face tunes, photo collage, filters, grids, change background & beauty plus tools help you create pics art fun! With Photo Editor Pro, you can directly post your artworks to Instagram, Whatsapp, Facebook etc. Unlock your creativity, and edit pictures like a pro!
4.8/5 Votes: 2,214,191
Developer
InShot Inc.
Version
1.351.90
Updated
1 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
17M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Fotoğraf Düzenleyici Pro APK 1.333.83 Özellikler

 

Resimlerinizi kişiselleştirmek için yüzlerce ilginç fotoğraf efekti

 

Başlangıç ​​olarak, Photo Editor Pro’daki Android kullanıcıları, hemen alıp kullanabileceğiniz uygulamanın kolay ve kullanışlı özelleştirmelerini kolayca takdir edebilir. Uygulamanın kamera etkisi ile tüm fotoğraf ve videolarınızı değiştirebilirsiniz.

100’den fazla özelleştirmeden oluşan geniş bir yelpazeden parıltılar, parıltılar, açılı kanat etkisi, retro filtreler ve diğer bazı harika fotoğraf efektlerinin özel görsel deneyimleriyle oynayın. Uygulama üzerinde çalışırken ve tüm harika özelliklerinden yararlanırken, kendinizi çarpıcı görsellerin büyüsüne kapılmış halde bulacaksınız.

 

Ayrıntılı değişikliklerle derinlemesine özelleştirmeler

 

Android kullanıcıları ayrıca, fotoğraflarda ve resimlerde daha ayrıntılı ve rafine bir güncelleme için dosyalarda kesin değişiklikler yapmanızı sağlayacak derinlemesine özelleştirmeleri keşfedebilecekler. Sonuç olarak, artık tüm dosyalarınızı kırpmayı ve döndürmeyi deneyebilirsiniz. Farklı görsel efektler için bunları dikey ve yatay olarak döndürmekten çekinmeyin.

Algılarınızda inanılmaz değişimler yaratmak için her birinde ışığı, kontrastı, sıcaklığı ve doygunluğu ayarlayarak fotoğraflarınızda ayarlamalar yapın. Çerçevelerde çeşitli odaklar oluşturmak için vurgu ve gölgeyi ayarlayın. Ne söylediğinizi daha iyi açıklamak için farklı yazı tiplerinde birkaç metin çizin ve ekleyin.

 

İnanılmaz ayarlarla vücut şekillerinizde değişiklikler yapın

 

En ilginci, bedenleriniz konusunda bilinçli olanlarınız için, uygulamanın ilgi çekici Vücut Rötuşu seçenekleri, vücut tiplerinizde iyileştirmeler yapmanızı sağlayarak tüm fotoğraflarınızda daha iyi bir figür elde etmenizi sağlar.

Sonuç olarak, figürünüzü geliştirirken vücudunuzu ve yüzünüzü inceltmek gibi özçekimlerinizde hızla iyileştirmeler yapabilirsiniz. Alternatif olarak, bacaklarınızı daha uzun göstermek ve genel oranı iyileştirmek için Uzatma efektlerini kullanın.

 

Mobil cihazlarınızda estetik fotoğraf düzenleyicinin keyfini çıkarın

 

Ve estetik resim düzenleme maceralarınızı başlatmak için, uygulama, resimlerinize eklemeniz ve herhangi birinde harika sonuçlar üretmeniz için çok sayıda büyüleyici Estetik tasarım efektine sahiptir. Estetik fotoğraf düzenleyiciyi kullanarak fotoğraflarınız üzerinde tam özelleştirmeler yaptığınızda, resimlerinizdeki güçlü ve derin görsel deneyimleri takdir etmekten çekinmeyin.

 

Çözüm

 

Photo Editor Pro’nun Android kullanıcıları, çekilen fotoğrafları hızlı bir şekilde sonlandırmak için yaratıcı iyileştirmeler yaparken artık mobil uygulamalarının heyecan verici işlevselliği ile eğlenebilirler. Uygulamanın kapsamlı işlevselliği ile oynayın ve fotoğraflarınızı tamamen düzenlemek için harika özelleştirmelerden yararlanın. Ve en önemlisi, web sitemizde tamamen ücretsiz ve kilidi açık olduğu için uygulamayı reddetmeniz için hiçbir neden yoktur.

What's new

- Added new function Beautify.
- Added new text mode CURVE.
- Update Cutout Background materials.
- Bug fixes and performance improvements.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.