PhotoDirector APK 15.0.1 (Premium)

15.3.2

🌟 The best all-in-one free photo editor and collage maker to enhance, stylize, and animate your images
4.5/5 Votes: 904,852
Developer
Cyberlink Corp
Version
15.3.2
Updated
14 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
157M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

PhotoDirector APK 15.0.1 Özellikler

 

Mevcut binlerce düzenleme malzemesinin keyfini çıkarın

 

Başlangıç ​​olarak, PhotoDirector’daki Android kullanıcıları, tam potansiyelleriyle kullanabilecekleri çok çeşitli düzenleme malzemelerine erişebilecekler. Burada harika mobil uygulama, aylık olarak güncellenen kullanıcı dostu ve açık içeriğini sunar. Enstantanelerinizi kişiselleştirmeye çalışırken yeni çıkartmalar, ekran filtreleri ve dahiyane görsel efektler almaktan çekinmeyin. Resimlerinizi hızlı bir şekilde zevkinize dönüştürmek için özel mevsimsel çıkartmaları, filtreleri ve efektleri kullanın. Son olarak, bol miktarda ücretsiz içeriğe sahip harika çevrimiçi topluluk, fotoğraf düzenlemeye başlamanız için fazlasıyla yeterli olacaktır.

 

Basit ve standart düzenleme seçenekleri

 

Ve düzenlemeye başlamak istiyorsanız, PhotoDirector artık her zaman kullanabileceğiniz birçok kolay ve açık düzenleme aracına sahip. Fotoğrafları kırpmaktan ve çevirmekten mükemmel fotoğraf kolajları oluşturmaya ve resimlerin belirli kısımlarını bulanıklaştırmaya kadar istediğiniz şekilde değiştirmekten çekinmeyin. Bunlar, düzenleme çalışmasını genel olarak daha kullanılabilir hale getirebilir.

Daha geleneksel fotoğraf düzenleme seçenekleri için fotoğraflardaki bazı öğelerin anlamlarını, kontrastını ve renklerini değiştirmeyi denemelisiniz; bu, uygulama içi deneyimlere tamamen katılmanızı çok daha kolay hale getirebilir. Işık, kontrast, sıcaklık ve doygunluklarınızın seçtiğiniz tasarımlarla uyumlu olduğundan emin olun.

 

Gelişmiş fotoğraf kreasyonları için güçlü düzenleme aracı

 

Aynı zamanda, resim düzenleyiciniz için yetkin bir düzenleme aracı arayanlarınız için PhotoDirector size çok sayıda seçenek sunacaktır.

Fotoğraflarınızın doğruluğunu artırmak ve onlardan ne öğrenmek istediğinizi göstermeye yardımcı olmak için bulanıklık, beyaz dengesi, HDR ve vinyet tekniklerinin dahiyane efektlerini deneyerek başlayın. Ayrıca, degrade maskeleri kullanarak, seçtiğiniz görüntüleri stillerde düzenlemeyi deneyebilir ve harika manzara düzenleme uygulamalarına izin verebilirsiniz. Dispersiyon Efekti ile birlikte kullanıldığında parçacıkları kolayca manipüle edebilir ve dramatik görüntüler üretebilirsiniz.

 

Basit paylaşım ve yükleme seçenekleri

 

Dosyalarınızı düzenlemeyi ve özelleştirmeyi bitirdikten sonra, dijital içeriğinizi internete paylaşabilir ve yükleyebilirsiniz. Ayrıca PhotoDirector kullanarak fotoğraflarınızı Instagram, Facebook, Twitter, Snapchat, Flickr, Pinterest gibi çeşitli yaygın çevrimiçi ağlara özgürce gönderebilirsiniz. Bunların her biri, uygulama içi deneyimlerinizi optimize etmek için gereken kendi kişiselleştirilmiş düzenleme araçlarına sahip olmalıdır.

 

Çözüm

 

Adobe Lightroom, PicsArt ve diğer birkaç resim işleme uygulamasının yanı sıra, Android kullanıcıları başka bir harika fotoğrafçılık uygulaması olan PhotoDirector’a da erişebilir. Buradaki heyecan verici akıllı telefon uygulamaları, uygulama içi deneyimlerinizi başarılı bir şekilde tanıtmak ve resimlerinizi tamamen düzenleyebilmenizi sağlamak için gerekli ve kullanılabilir tüm işlevselliklere sahiptir.

Çok çeşitli konuları kapsayan çıkartmalar, efektler ve filtreler dahil olmak üzere düzenleme içeriğine sahip geniş çevrimiçi kitaplığa göz atmaktan çekinmeyin. Çok sayıda güçlü özellikle birlikte gelen yetkin yerleşik düzenleyiciyle eğlenin. Ve hizmeti istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Hepsi ücretsiz olarak sunulacak ve sürüm çıkana kadar kilidi açılacak.

What's new

New feature - Live.
With Live, in just a few taps, apply a range of cutting-edge motion effects to your snaps. Including animated decor, sparkle, bokeh, sky, photo animation, and dispersoion.

New content. We've added brand new sky templates, wraparound effects and surreal art. Check them out now.

The PhotoDirector App Team
P.S. Write us a review if you've enjoyed using these new features! Thank you!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.