Piano Tiles 2 APK 3.1.0.1138 (Unlimited Money)

1.2.2

App Description
4.1/5 Votes: 3,257
Developer
Wu Team
Version
1.2.2
Updated
11 March 2021
Requirements
4.1 and up
Size
17M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Piyano Fayans 2 APK 3.1.0.1138 Özellikler

 

Basit ve sezgisel kontroller

 

Piano Tile 2, oyuncuların doğrudan aksiyona geçmesine yardımcı olan basit ve sezgisel bir kontrol şemasına sahiptir. Dahil olduktan sonra bu bağımlılık yaratan deneyimlerden asla kurtulamayacaksınız. Telefonunuzu açın, oyunu açın, en sevdiğiniz müziği seçin, uygun aşamaları seçin ve harika oyunun tadını çıkarın.

 

İnanılmaz ritimleri deneyimleyin

 

Piano Tiles 2’nin aşamalarında ilerledikçe hareketler ne kadar yüksek olursa, çalmaya o kadar çok zaman harcarsınız. Dokunma hızınızı maksimuma çıkardığınızda, nefes kesen piyano zorluklarıyla tanışacaksınız. Görevleri tamamladığınızda ve kendi rekorlarınızı kırdığınızda, ellerinizi ve gözlerinizi yoğun yüksekliklerde birleştirin. Çılgın bir piyanist gibi daha fazla dokunamayacak hale gelene kadar dokunun.

 

Heyecan verici zorlukları üstlenin ve değerli ödüller kazanın

 

Ana oyunun yanı sıra oyuncular Piano Tiles 2’de heyecan verici zorluklarla karşılaşacaklar. En son görevleri tamamladığınızda ve heyecan verici piyano karşılaşmalarını takdir ettiğinizde, oynanışta büyük bir fark bulacaksınız.

 

Arayüzlerinizi çeşitli seçeneklerle özelleştirin

 

Ayrıca, Piano Tiles 2’de oyuncular, oyun içi arayüzleri kendi beğenilerine göre kişiselleştirmelerini sağlayan çok sayıda farklı kişiselleştirme seçeneğine maruz kalıyor. Donuk siyah bildirimler yerine, tatlı kedi yüzlerinizin aşağı akmasını sağlayın. Alternatif olarak, arka planınızı güzel fotoğraflar ve videolar gibi tercih ettiğiniz herhangi bir şeyle değiştirmelisiniz. Piano Tiles 2’nin çalmaya başladığınız andan itibaren evinizdeymiş gibi ses çıkarmasına izin verin.

 

Çözüm

 

Her zaman, her yerde oynayabileceğiniz hızlı ve eğlenceli bir gündelik oyun arıyorsanız, Piano Tiles 2 tam olarak aradığınız şey ve daha fazlası olmalıdır. Piyano Fayansları, mükemmel ses duyumları ve basitçe bağımlılık yapıcı oynanışı sayesinde sizi saatlerce bağımlı tutabilir.

What's new

1. Optimize the game animation.
2. Modified part of the UI.
3. Added Polish and Turkish languages.
4. Added a piano sound effect.
5. Fix other bugs.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.