PicsArt APK 16.8 Download (Premium Unlocked)

Varies with device

Join the Picsart community of over 150 million creators around the world. With the Picsart photo editor and video editor, you can bring your creativity to life. Make professional-level collages, design and add stickers, quickly remove and swap backgrounds, try popular edits like Golden Hour, Mirror Selfies, and retro VHS or Y2K filters. Picsart is your go-to, all-in-one editor with all the tools you need to give your content a personal flair and make it stand out.
4.2/5 Votes: 10,715,545
Developer
PicsArt Inc.
Version
Varies with device
Updated
12 July 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

PicsArt APK 16.8 Özellikler

 

Etkili fotoğraf düzenleyici

 

Başlangıç ​​olarak, fotoğraf düzenleme sanatına ilgi duyanlarınız, PicsArt’ın harika uygulama içi deneyimlerin keyfini çıkarmanızı sağlayan basit ve kullanıcı dostu düzenleme arayüzlerini takdir edeceklerdir. Görüntülerinizi belirli bir dereceye kadar kırpmak, uzatmak ve klonlamak için emrinizde olan araçları kullanın. Muhteşem nihai ürünler yapmanıza yardımcı olacak harika sanat fotoğrafları, çerçeveler, arka planlar, kenarlıklar ve filtrelerden oluşan harika kitaplığın keyfini çıkarın.

 

Şaşırtıcı video düzenleme özellikleri

 

PicsArt, resim düzenleyiciye ek olarak harika bir video düzenleyici içerir ve kolaylıkla harika videolar oluşturmanıza olanak tanır. Video hikayelerinize çeşitli farklı efektler ve düzenlemeler uygulayarak benzersiz deneyimler yaratabilirsiniz. Harika filtreler ve çıkartmalarla hikayelerinizi dönüştürebilir ve benzersiz deneyimler sunabilirsiniz. Videolarınıza benzersiz bir görünüm ve his vermek için harika uygulama içi filtrelerden ve çıkartmalardan yararlanın. Sezgisel bir arayüze sahip kullanımı kolay düzenleyici, önceden herhangi bir deneyime gerek kalmadan değişiklikleri hızlı ve kolay bir şekilde yapmanıza olanak tanır.

 

Replay ile hızlı düzenlemenin keyfini çıkarın

 

PicsArt’taki Android kullanıcıları da sezgisel ve kolay Tekrar Oynatmayı kullanabilecek ve bu da işleri daha da kolaylaştıracak. PicsArt, adım adım kendi düzenlemelerinize kopyalayıp yapıştırabileceğiniz benzersiz efektlere sahip çeşitli farklı düzenlemeler sunar. Fotoğraflarınız ve videolarınızla yeni şekillerde eğlenmek için her Tekrardaki talimatları izleyin. Uygulamaya eklenen yeni Tekrarları her zaman takip edin ve medya dosyalarınız için farklı görünümleri deneyerek eğlenin.

 

Birçok ilginç görüntüyü keşfedin

 

İlgilenenler için uygulama, toplulukla özgürce etkileşim kurmanıza izin veren özel bir görüntü remiksleme özelliği içerir. #freetoedit hashtag’i ile uygulamadaki bazı görselleri düzenlemenin ve özelleştirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Düzenlemelerinizi kişiselleştirmek ve çevrimiçi PicsArt topluluğuyla paylaşmak için bu ilgi çekici seçeneklerden yararlanın. Ayrıca, uygulama içi deneyimlerinizden daha fazlasını elde etmek için başkalarının çalışmalarına bakmaktan çekinmeyin.

 

Çözüm

 

PicsArt, tanınmış Photo Editor Pro ve Adobe Photoshop’a ek olarak, Android kullanıcılarına fotoğraf ve video düzenleme için başka bir harika seçenek sunacak. Hazır olduğunuzda uygulamanın kilidi açık ve ücretsiz sürümünün keyfini çıkarmak için modumuzu kullanmaktan çekinmeyin.

What's new

Yes, it’s true. Picsart has had some work done. It’s the same Picsart you know and love with a fresh new look! Get the latest version and start creating at the speed of culture.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.