PicSay Pro 1.8.0.5 (Paid for free)

Varies with device

  • Payment
Spice up the pictures on your phone with this award winning photo editor!
4.6/5 Votes: 16,723
Developer
Shinycore
Version
Varies with device
Updated
17 October 2016
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

PicSay Pro 1.8.0.5 Özellikleri

 

Birçok renk düzeltme aracıyla denemeler yapın

 

Başlangıç ​​olarak, ilgilenenleriniz, resimleri bazı yönlerden daha estetik hale getirmek için PicSay Pro’nun birçok renk düzeltme yazılımını kullanarak fotoğraflarda kolayca ayarlamalar yapabilir.

Çerçevelerdeki parlaklığı ve renkleri özgürce değiştirmek için doygunluk ve kontrastla oynayın. PicSay Pro’nun harika akıllı telefon uygulamasının keyfini çıkarırken, eğlenceli görsel efektleri deneyin. Merak edenler için, artık her fotoğrafta doğal görünümünüzü daha iyi hale getirmek için kişiselleştirilmiş doygunlukları kullanabilirsiniz.

 

Sezgisel özelliklerle fotoğrafları kolayca dönüştürün

 

Merak edenler için PicSay Pro, iyi ayarlanmış görüntü oranları oluşturmak için kullanılabilecek büyüleyici bir geçişe sahiptir. Gelecekteki düzenlemeleriniz için mükemmel bir oran oluşturmak için fotoğrafları kırparak ve düzelterek başlayın. Resimler daha sonra fotoğraflardaki piksel miktarını azaltmak veya artırmak için yeniden boyutlandırılabilir, bu da daha az veri içeren daha küçük dosyalar veya daha ayrıntılı daha iyi görüntüler ile sonuçlanır. Aynı zamanda, sadece birkaç ince ayar ile harika fotoğraflar üretmek için döndürme ve çevirme seçeneklerini kullanmaktan çekinmeyin.

 

Farklı çarpıtmalarla benzersiz deneyimleri keşfedin

 

PicSay Pro ayrıca, Android kullanıcılarının özel görüntü bozulmaları ve özelleştirmeleri ile eğlenmelerini sağlamak için harika çarpıtma seçenekleriyle resimlerinizde karşılaşabileceğiniz çeşitli iyileştirmeler sağlar. Burada görsellerinizin görsel unsurlarını hızlıca ayarlayabilir ve özel sonuçları görebilirsiniz.

Bir görüntünün belirli alanlarını yalnızca seçerek deforme etmenize olanak tanıyan Çarpıtma Fırçasını kullanarak başlayın. Bulge ve Pinch seçenekleri, kullanıcıların fotoğraflarının farklı alanlarında belirli bozulmalar oluşturmasını sağlar. Farklı bozulmaları denemek için fotoğrafları farklı yönlerde esnetin ve bükün. Liste uzayıp gidebilir.

 

Resimleri çeşitli stillerle özelleştirin

 

Ve PicSay Pro’nun muhteşem görüntü özelleştirmeleriyle oynarken, her birinde özel ve etkileyici görsel deneyimler yaratarak tüm resimlerinizde yeni görsel stiller deneme fırsatına sahip olacaksınız.

Önceden yüklenmiş stilin yalnızca hızlı bir aralığıyla Pop Art görüntülerinin ve özçekimlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Fotoğraflarınıza daha estetik bir görünüm kazandırmak için onları karakalem eskizlere dönüştürün. Alternatif olarak, çok daha ilginç bir görsel deneyim sağlayabilecek türünün tek örneği çizgi roman baskılarıyla biraz eğlenin.

 

Çözüm

 

Fotoğraf düzenleme sanatıyla ilgilenenler için, Shinycore’un bu yazılımı ve Photo Editor Pro ve PicsArt gibi diğer iyi bilinen uygulamalar harika bir araçtır. Harika özelliklerinden yararlanmaktan çekinmeyin ve sunduğu harika fotoğraf özelleştirme seçeneklerinin keyfini çıkarın.

What's new

- Adresses bug in Android Lollipop 5.x affecting LG, ZTE, and Moto devices
- Multiline text support for Titles
- New Title font and styles
- Added Unicode 9 based emoji stickers by EmojiOne
- Warp Brush effect for devices that support OpenGL ES 3
- Glow and Shadow effect for stickers
- Perspective transform in Insert Picture
- Easier Resize, just set the size you want and choose "Scale..."
- "Save as file..." option in Export to save to SD cards

If you have any issues please send us an email.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.