PixaMotion APK (Unlocked)

1.0.4

Make live photos, live wallpapers, moving Backgrounds & themes with animation effects using PixaMotion photo animator.
4.4/5 Votes: 59,670
Developer
Imagix AI Private Limited
Version
1.0.4
Updated
31 March 2021
Requirements
4.3 and up
Size
25M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

PixaMotion APK 1.0.4 Özellikler

 

Hareket halindeyken çarpıcı animasyonlu fotoğraf oluşturun

 

Merak edenler için PixaMotion’ın heyecan verici uygulaması sayesinde artık hareketli görüntülerle büyüleyici fotoğraf fırsatlarına ulaşabileceksiniz. Burada, statik fotoğrafları çeşitli hareketli nesnelerle canlı resimlere dönüştürmek için çok sayıda ilgi çekici düzenleme olanağı bulacaksınız. En önemlisi, hızlı ve açık özellikler, hareket halindeyken düzenlemeleri inanılmaz derecede kolaylaştırabilir.

Mobil cihazlarınızda hareketli görüntülerle denemeler yapmaktan ve çarpıcı Sinemagraflar üretmekten çekinmeyin. Yeni anlatı biçimleri oluşturmak için statik ve hareketli görüntülerin iki karşıt bileşenini birleştirmek çok eğlenceli.

 

Kullanışlı video düzenleyici uygulamasını keşfedin

 

Android’deki PixaMotion kullanıcıları artık harika videolarını kaydetmek için uygulama içi video oluşturucuyu kullanacak ve uygulamayı çok daha kullanışlı hale getirecek. Aynı zamanda, çeşitli video düzenleme çözümlerini denemekten çekinmeyin. PixaMotion’ın standart düzenleme seçenekleriyle artık hareket halindeyken kolayca harika kısa videolar oluşturabilirsiniz. Belirli izlenimler oluşturmak için videolarda belirli değişiklikler yapın ve en sevdiğiniz görsel efektlerden bazılarını ekleyin.

 

Güçlü fotoğraf düzenleyiciyle fotoğrafınızı düzenleyin

 

PixaMotion ayrıca şaşırtıcı ve heyecan verici fotoğraf animasyonu seçeneklerine ek olarak birçok açık ve pratik özelleştirmeye sahip tam özellikli bir fotoğraf düzenleme programı içerir. Burada fotoğraflarınızda basit değişiklikler yapmak için normal düzenleme yazılımını kullanacaksınız. Aynı zamanda, çeşitli kullanışlı işlevlere sahip gelişmiş ayarları keşfetmekten çekinmeyin. Sonuç olarak, resimlerinizin grafik öğelerini tamamen yapılandırabilecek ve kişiselleştirebileceksiniz.

 

Görsel izlenimleri özelleştirin

 

Her şeyden önce, PixaMotion artık fotoğraflarınıza ve videolarınıza ekleyebileceğiniz ve genel görsel algıyı tamamen değiştirebileceğiniz çeşitli görsel efektler ve kaplamalar sunuyor.

Uygulamanın harika efektlerini ve filtrelerini kullanarak bazı harika görsel görüntüler oluşturmaya çalışırken, güçlü mobil uygulama ile oynamaktan çekinmeyin. Kulağa daha normal gelen ve hikayelerinizi daha iyi anlatmanıza yardımcı olan bazı güncellemeler yapın. Sonuç olarak, fotoğraflar diğer pek çok mülayim düzenlemeden öne çıkacaktır.

 

Çözüm

 

Heyecan verici sinemagraf sanatıyla ilgileniyorsanız, PixaMotion mobil ekranlarınıza girebileceğiniz harika bir akıllı telefon oyunudur. Uygulama, çeşitli eğlenceli animasyon efektleri ve kaplamalar ile basit ve kolay resim düzenleme sunar. Ek olarak, mevcut düzenleyici, görüntüleri ve videoları özelleştirmeyi çok daha basit hale getirebilir. Tabii ki, uygulamanın güncellenmiş sürümü artık web sitemizde mevcut olduğundan, istediğiniz zaman ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

What's new

Add magic to your Motion Arts with a range of Overlays & Camera FX.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.