Pixel Car Racer APK (Unlimited money)

1.1.80

Pixel Car Racer is the first of its kind, a retro style arcade racer, featuring a RPG sandbox experience. Build your dream garage with limitless car customization! Take your ride to the streets and race your way to the top.
4.5/5 Votes: 227,173
Developer
Studio Furukawa
Version
1.1.80
Updated
1 August 2019
Requirements
4.0.3 and up
Size
64M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Piksel Araba Yarışçısı APK 1.1.80 Özellikler

 

Farklı oyun modlarında oyunun tadını çıkarın

 

Mevcut oyun modları ile Pixel Car Racer’daki Android oyuncuları, çeşitli ilginç pikselli yarış oyunlarının keyfini hemen çıkarabilecekler.

Drag Racing – Nihai yarış kariyerinize başlamadan önce araçlarınızdaki kontrolleri ve ayarları öğrenin. Pixel Car Racer’da çok sayıda ayar olanağını keşfedebilir ve heyecan verici drag yarışı görevlerine kendinizi kaptırabilirsiniz.

Sokak Yarışı – veya alternatif olarak, Pixel Car Racer ile keyifli bir yarış oyununun keyfini çıkarırken oyundaki en muhteşem sokak yarışçılarından bazılarıyla destansı sokak yarışlarına katılın. Kendiniz için bir isim yapmak ve sahada en güçlü olmak için onları yenmelisiniz.

Kat tamamlandı ve şimdi uzun zamandır beklenen oyun geliyor. Pixel Car Racer artık sizi oyunun tüm özel anlarına götürecek bir Hikaye moduna sahip. Pikselli yarışlara ve diğer oyun türlerine katılmaktan çekinmeyin.
Ve bu Pixel Car Racer’daki tek eylem değil; Oyun ilerledikçe kendinizi daha ilginç zorlukların tadını çıkarırken bulacaksınız.

 

Her modda çeşitli zorluklarla çeşitli yarış etkinlikleri

 

Ayrıca, Pixel Car Racer şimdi oyuncuların gerçekten seveceği, yarış oyunlarını onlar için çok daha keyifli ve eğlenceli hale getiren ilginç harika sürüş aktiviteleri serisini sunuyor. Çeşitli tarzlarda mükemmel pikselli sürüş oyununun keyfini çıkarın ve araç koleksiyonlarınız için harika ödüller kazanın.

İstediğiniz zaman yapabileceğiniz basınçsız koşularda oynayarak başlayın. Acele edin ve hiçbir kısıtlama olmaksızın en güçlü arabalarda yarışmaktan çekinmeyin. Alternatif olarak, serinin en iyi düşmanlarıyla yüzleşeceğiniz destansı ve heyecan verici oyun içi yarışmalarda yarışın. Hatta arkadaşlarınızla yarışırken, destansı rakip yarışlara katılmaktan çekinmeyin.

 

Büyük bir araba koleksiyonuyla eğlenin

 

Oyunun çekiciliğini artırmak için, Pixel Car Racer’daki Android oyuncuları, aralarından seçim yapabilecekleri 100’den fazla araçla geniş bir araba yelpazesine erişimlerinin olduğunu keşfedecekler. Hayalinizdeki arabalardan bazılarını alın ve heyecan verici yarış maceralarına hazır olun. Nihai koşularınızla optimize edilmiş ve kişiselleştirilmiş yarış oyununun keyfini çıkarın. Ayrıca, Japonya, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri için ilginç stilize araçlar ve araba parçaları, şüphesiz oyunun çekiciliğini artıracaktır.

 

Ayarlama deneyimleriniz için birden fazla araba parçasını keşfedin

 

Büyüleyici arabaların yanı sıra, Pixel Car Racer şimdi size ilginç araba parçalarını alıp kullanma fırsatı veriyor. Favori motorlarınızı ayarlamak ve geliştirmek söz konusu olduğunda, 1000’den fazla seçenekle bunu çok daha basit bulacaksınız. Araçlarınızdaki doğru istatistikleri görmenizi sağlayan RPG tarzı ayar arayüzünün keyfini çıkarın.

Motor sisteminizde değişiklik yapmak için Dyno Tuning seçeneklerine ve farklı bileşenlerin kullanımına bakın. Hız, hızlanma, yol tutuş ve bağlantı gibi araçların belirli özelliklerini tamamen iyileştirmek için farklı konfigürasyonlarla denemeler yapın.

 

Çözüm

 

Açık oyun, derinlemesine özellikler ve bağımlılık yaratan deneyimler içeren bundan daha iyi bir akıllı telefon oyunu bulamazsınız. Oyunun kilidi açılmış ve web sitemizden indirilebilir durumda olduğuna göre, oynamaya başlamak için hâlâ birçok bahaneniz olacak.

What's new

Update Version 1.1.80
• New cars
• Fixed an issue with leaderboards
• Fixed several issues with Cloud Saving.
• Fixed a bug that caused users to be logged out every time they restarted the game.
• Fixed a bug that caused the "Log in with the Facebook app" option to be unavailable in some cases.
• Other Bug fixes and improvements.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.