Pixel Gun 3D APK 21.2.1 (Unlimited Bullets)

21.5.1

Pixel Gun 3D is a fun first-person multiplayer shooter. Download the game and enjoy blocky graphics, competitive gameplay, and much more:
4.1/5 Votes: 5,703,104
Developer
Pixel Gun 3D
Version
21.5.1
Updated
14 July 2021
Requirements
4.1 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Pixel Gun 3D APK 21.2.1 Özellikler

 

Android’de en yeni Battle Royale oyununun keyfini çıkarın

 

Bu özel pikselli Battle Royale oyununda dünyanın her yerinden milyonlarca nişanlı oyuncuya girin. Maç başına 100 hayatta kalan sınırlı bir oyuncu sayısıyla keşfedilecek dört farklı harita olacak. Yerdeki son kişi olmak için hayatın için savaş.

 

Kaleler inşa edin: Kendinizinkini koruyun ve yağmalayın

 

Pixel Gun 3D’de insanlar kendi klanlarını oluşturup birbirleriyle savaşabiliyorlar ki bu harika bir şey. Birleşik gücünüzü kullanarak Klan Kalenizi işgalci güçlerden koruyun ve değerli ganimetler için diğer kalelere baskın yapın. Ayrıca, kalelerinizi güçlendirmek için kullanılabilecek öğeleri içeren Klan Sandıklarının anahtarlarına da sahip olacaksınız.

 

Zombi kıyametini yaşayın

 

Sefer modunda aynı seviyelerden geçmekten bıktıysanız, Zombie kıyametinin amansız kaosuna da tanık olmayı denemelisiniz. Elinizdeki her şeyi gelen düşmanlara atın. Senin hayatın ya da onların hayatı senin kararın. Zombi bataklık saldırılarına ne kadar dayanabileceğinizi öğrenin.

 

11’e kadar farklı oyun modu

 

Pixel Gun 3D, öğrenilecek çok şey olduğu için piyasadaki diğer oyunlara benzemez. Death Match, Arena, Escape, Co-op Survival, Campaign ve daha fazlası dahil olmak üzere 11’den fazla farklı oyun moduna erişebileceksiniz. Asla sıkılmayacaksın ve hala yapacak ilginç bir şey var.

 

Çözüm

 

İlgilenenler için, Survival on Raft şimdi başka bir büyük hayatta kalma mücadelesi olarak mevcut. Dawn of Zombies veya Jurassic World’e rakip olan ve oyunun özel özelliklerinden yararlanmaya devam eden favori oyununuzu oynamaktan çekinmeyin. Ve en önemlisi, modlardan tamamen açık ve kısıtlamasız oyunlarımızla Survival on Raft’ı sonuna kadar yaşayacaksınız. Ve elbette, istediğiniz zaman alabilirsiniz.

What's new

UPDATE 21.5 brings blogger chaos!
NEW
- Blogger Season. Become an Influencer!
- Pursued Set. A special pack from PG3D Star!
- Blog Legends Pack. Top blogs and streams!
- Super Hater Van. Haters gonna hate.
- New Mode: Holding Positions
- New Map: Blogger Arena
FREE PLAY
- Desert worm in the Wasteland
- New zones in New-Blockcisco
IMPROVEMENTS
- New Guns for Veteran Chest
- Parkour Challenge fix
- Sniper guns' animations revamp
- Balance Changes and multiple enhancements

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.