PixelLab APK 1.9.9 (Unlocked)

Varies with device

Adding stylish text, 3d text, shapes, stickers and drawing on top of your picture has never been easier. With a simple and clean interface that lets you focus on whatever you're doing, a wide selection of presets, fonts, stickers, backgrounds, more than 60 unique options that you can customize and of course your imagination, you'll be able to create stunning graphics and amaze your friends straight from your phone or tablet.
4.4/5 Votes: 392,793
Developer
App Holdings
Version
Varies with device
Updated
22 October 2020
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

PixelLab APK 1.9.9 Özellikler

 

Sınırsız metin nesnesi ekleyin ve özelleştirin

 

Başlangıç ​​olarak, PixelLab – Text on Pictures’ı indiren Android kullanıcıları istedikleri kadar metin öğesini düzenleyebilecekler. Bununla birlikte, çeşitli kullanışlı uygulama içi seçeneklere ve hizmetlere hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Bunları kullanmaktan ve telefonunuzda veya tabletinizde birkaç mesajı düzenlemekten çekinmeyin. Yenilikçi mobil uygulama ile birçok harika iyileştirme yapabilir ve çok eğlenebilirsiniz.

 

Harika 3D metinler oluşturmanın keyfini çıkarın

 

Başlamak için, kullanıcılar hemen harika 3B düzenlemeler yapmanıza olanak sağlayacak harika 3B metinlerle eğlenecekler. Güçlü konuşmalar veya alıntılar üretmek için harika metinler oluşturun ve bunları tüm resimlerinizin üzerine yerleştirin. Çeşitli uygulama içi işlevleri öğrenirken 3B metinlerinizi farklı yerlerde düzenlerken eğlenin. Bu harika 3B metinleri ve posterleri bilgisayarınızda saklayın, böylece istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

 

Birçok farklı metin efektinden yararlanın

 

Kullanıcılar, yazılarını daha eğlenceli hale getirmek için farklı metin efektlerini 3B metin seçenekleriyle karıştıracak. Bununla birlikte, bazı ilginç görsel deneyimler yaratmak için Gölge, İç Gölge, Kontur, Arka Plan, Maske ve diğer çeşitli büyüleyici düzenlemelerle kolayca oynayabilirsiniz. Onlara yepyeni bir his vermek için özel düzenlemelerle çeşitli metinler oluşturun.

 

Renk ve dolgu seçeneklerini değiştirmekten çekinmeyin

 

Merak edenler için ilginç kişiselleştirme kombinasyonları oluşturmak için fotoğraflarınıza yeni renklendirmeler de uygulayabilirsiniz. Harika uygulama içi grafiklerle her bir sözünüzü kişiselleştireceksiniz. İhtiyacınız olan herhangi bir rengi seçin ve Hex, CMWK, RGB vb. gibi farklı renk seçenekleriyle denemeler yapın. Ayrıca, renkli metinlerinizin dolgu seçimlerini, degradelerini ve opaklığını aynı anda ayarlayabilirsiniz. Bu, inanılmaz düzenlemelerinizdeki renk değerleri üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlayacaktır.

 

Çözüm

 

Ünlü Infinite Design, ibis Paint X’in hayranıysanız, bu ilgi çekici PixelLab akıllı telefon uygulaması portföyünüzü tamamlayabilir ve akıllı telefonlarınızdaki görsel deneyimleri özelleştirme konusunda size daha fazla seçenek sunabilir.

What's new

Bug fixes, improvements.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.