PK XD APK 0.22.1 (Unlimited Money)

0.32.2

Welcome to PK XD!
4.3/5 Votes: 2,673,705
Developer
PlayKids Inc
Version
0.32.2
Updated
12 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
161M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

PK XD APK 0.22.1 Özellikler

 

Avatarlarınızı özgürce özelleştirin ve kişiselleştirin

 

İlgilenenlerin çoğu rahatlıkla kendi oyun içi karakterlerini PK XD’de oluşturacak ve sanal evrene girecek. Özgürleştirici giyinme oyununun tadını çıkarırken, çeşitli giysi ve aksesuarlarla görünümünüzü kişiselleştirmekten çekinmeyin. Bir zombi, tek boynuzlu at, cadı ve hatta bir ejderha gibi giyinerek özel bir avatar yaratın. Canavar terlikler, harika kanatlar, kedi maskeleri ve seçebileceğiniz ve karakterlerinizle donatabileceğiniz diğer ilgi çekici aksesuarlar gibi türünün tek örneği aksesuarlarla oynayın.

 

Güzel dekorlarla muhteşem evlerinizi yaratın

 

Aynı zamanda oyunun özelliklerini kullanarak istediğiniz gibi planlayıp dekore edebileceğiniz PK XD’de artık kendi harika evinizi inşa edebilirsiniz. Tüm evi ve çeşitli alanlarını yaratırken ve planlarken hayal gücünüzle oynayın. Ayrıca, oyunun izlenimlerini ve temalarını uygun şekilde değiştirmek için çeşitli dekorları denemek için oyundaki mevcut nesneleri kullanın. İstediğiniz zaman sürekli dekorasyon ve inşa oyununun tadını çıkarın; yaratıcılığınız tek sınırdır.

 

Kendi sevimli evcil hayvanlarınıza sahip olun

 

Merak edenler için, PK XD’de evinizin etrafında sahip olabileceğiniz çeşitli sevimli evcil hayvanlar bile var. Sıradan kedilerden, sıçanlardan ve domuzlardan egzotik timsahlara, su aygırlarına, bufalolara, kirpilere ve rakunlara kadar çeşitli türler arasından seçim yapın.

Oyuncular, serideki farklı evcil hayvanların puanları arasından seçim yapabilir. Hayvanların çoğu, sevimli ev ve harika karakterlerle uyum sağlamak için sevgiyle yapılmıştır. Ve onların farklı bağlantıları, şüphesiz oyun içi deneyimi geliştirecektir.

Aynı zamanda, evcil hayvanlarınıza özen göstererek ve onların çeşitli şekillere dönüşmelerine izin vererek gerçek gelişen deneyimlerinizi takdir edeceksiniz. Bu yapılmalıdır.

 

Komik mini oyunlarda arkadaşlarınıza katılın

 

Oyunun çekiciliğini artırmak için PK XD, Android oyuncularının çeşitli yenilikçi oyunların keyfini çıkarabileceği ve hatta heyecan verici eşleşmelerde akranlarına karşı rekabet edebileceği bir dizi eğlenceli mini oyuna sahiptir. Oyuncularınız için harika ödüller kazanmaya devam ederken PK XD ile heyecan verici çok oyunculu yarışmalara katılın.

Gerçek zamanlı dans savaşlarında dans edebilir ve diğer oyuncuları alt edebilirsiniz. Alternatif olarak, altın ödüller kazanmak için pizza teslimi zorluklarını tamamlayın. Liste uzayıp gidebilir. Bunu çevrimiçi oynayarak sanal hayatınız için para kazanırken eğlenebilirsiniz.

 

Çözüm

 

PK XD’nin yenilikçi oynanışı, yaşam simülasyonunun eğlenceli oynanışıyla ilgilenenleri hiç şüphesiz memnun edecektir. İlgi çekici oyun etkinlikleri, boş zamanlarınızda keşfedebileceğiniz bir açık dünya haritası ve çeşitli karakterlerle oyun maceralarınızın tadını çıkaracaksınız. Oynanışın ne kadar rahatlatıcı ve deneyimlerin ne kadar inandırıcı olduğundan bahsetmiyorum bile, oyun çok daha zevkli olurdu. Son olarak, web sitemizin oyunun indirilebilir ve kilidi açılmış versiyonu şüphesiz sizi etkileyecektir.

What's new

EXTERNAL HOUSE CUSTOMIZATION
- Houses now have a customizable mailbox and tree
- Signs are a new type of external customization item to help you increase your house's visibility. You can equip them through the existing external customization slot

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.