Plague Inc 1.18.5 (All Unlocked)

Varies with device

Can you infect the world? Plague Inc. is a unique mix of high strategy and terrifyingly realistic simulation.
4.6/5 Votes: 3,549,890
Developer
Miniclip.com
Version
Varies with device
Updated
19 July 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Plague Inc 1.18.5 Özellikler

 

gerçekçi oyun

 

Bir hastalık salgını meydana geldiğinde oyun, verimli yönetime izin veren oldukça gelişmiş bir AI sistemine sahiptir. Bu, oyunu daha da karmaşık hale getirir, ancak sonuç olarak daha zevkli ve tatmin edici bulacaksınız. Bir insan-makine savaşında kimin galip geleceğini görmek için taktikleri dikkatli ve stratejik olarak planlayın.

 

Yararlı ve kullanışlı

 

Ayrıca, oyun içi ilerlemenizi takip ederek, oyuna daha aşina olmanıza yardımcı olmak için kısa ve faydalı eğitimler eklenir. Oyunun her noktasında tam olarak ne yapacağınızı ve nasıl yapacağınızı bileceksiniz. Bu, tek amacı sizi hedeflerinize ulaşmaktan alıkoymak olan zeki AI ile başa çıkmada son derece yararlıdır.

 

Farklı hastalık türleri

 

Oyunda 12’ye kadar farklı hastalık türü mevcutken, oyuncular her saldırı noktası için en iyi hastalık türünü seçebilirler. Her hastalığın kendi gücü ve özellikleri vardır, bu da onu belirli insanlar için son derece ölümcül kılar.

 

Farklı taktikler

 

Hangi hastalıkların yayılacağına karar verdikten sonra, onları etkili bir şekilde yaymak için stratejiler geliştirmeniz gerekecek. Öte yandan AI, bunu yapmanızı önlemek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Sonuç olarak, üstünlüğü kazanmak için rakibinizi araştırmalısınız. Sonuçta, düşünceleriniz üzerinde tam kontrole sahipken, AI önceden programlanmıştır.

 

Çözüm

 

Etkileyici grafikleri, ses efektleri ve makul derecede yaratıcı oynanışı nedeniyle bu, zaman ayırmaya değer bir oyundur. Boş zamanınızı geçirmenin eğlenceli bir yolunu arıyorsanız, kontrol ettiğinizden emin olun.

What's new

Can you save the world? Take control and stop a deadly global pandemic. Allocate resources to boost testing capacity, make facemasks compulsory, lock down countries or develop a vaccine in Plague Inc.'s biggest expansion ever!
Created with the help of health experts from all over the world including the WHO, CEPI and GOARN, The Cure is an engaging and timely simulation of a global disease response.
It will be free for all Plague Inc. players until COVID-19 is under control.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.