Planner 5D APK 1.26.17 (Unlocked)

1.26.18

Planner 5D is a simple-to-use app that enables anyone to create beautiful and realistic interior and exterior designs in 2D and 3D modes.
4.1/5 Votes: 306,865
Developer
Planner 5D
Version
1.26.18
Updated
22 April 2021
Requirements
4.1 and up
Size
116M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Planlayıcı 5D APK 1.26.17 Özellikler

 

Tonlarca ilginç özelliğe sahip kullanışlı yerleşik düzenleyici

 

Başlangıç ​​olarak, Planner 5D’deki Android kullanıcıları, kendilerini 3D ortamları kolayca özelleştirmelerine olanak tanıyan kullanışlı uygulama içi düzenleyiciden yararlanırken bulacaklar. Kendinizi kolayca ev tasarımı deneyimlerine kaptırırken 2B yukarıdan aşağıya görünümü veya 3B birinci şahıs görünümünü kullanmaktan çekinmeyin. Planner 5D’nin keyfini sonuna kadar çıkarmanızı sağlayacak etkileyici Sanal Gerçeklik deneyimleriyle ilginç ev tasarımınızın keyfini çıkarın.

Ve ilgilenenleriniz için, sağlanan araçları ve özellikleri kullanarak evin her yerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Planner 5D’de kendi kat planlarınızı oluşturun ve evin temellerini özgürce kurun.

 

Tonlarca gerçekçi ve etkileşimli tasarım materyali

 

İlgilenenleriniz için, artık genel uygulama içi özellikleri çok daha kolay hale getirecek birden fazla uygulama içi tasarım materyalinden yararlanabilirsiniz. Tasarımınızda kullanabileceğiniz birden fazla öğeden oluşan düzinelerce farklı uygulama içi kataloğa göz atmaktan çekinmeyin. Tüm ortamları fikirlerinizden kolayca simüle eden gerçekçi 3B modeller ve uygulama içi fizik ile 3000’den fazla farklı öğeyi deneyin.

 

Seçilen tasarım malzemelerini özelleştirin

 

Planner 5D’deki Android tüketicileri, şablon malzemelerini kendi özel ev kurulumlarına daha uygun hale getirmek için yine de özelleştirilmiş parçalara gitmelidir. Seçtiğiniz temalara daha iyi uyması için seçilen parçaların boyutlarını, renklerini ve dokularını ayarlayın. Planner 5D, ev tasarımı deneyimini daha keyifli hale getirmek için tasarlanmıştır.

 

Tasarımlarınızın sürükleyici görüntülerini çekin

 

Ve ister ev tasarımlarınızı hazırlıyor olun, ister sadece özel bir anı yakalamak isteyin, Android kullanıcıları Planner 5D’de mimari ve sanatsal çalışmalarının kısa anlık görüntülerini alabilir. Lütfen sürükleyici duyusal deneyimler sağlayan gerçekçi görüntülere bir göz atın. Aynı zamanda, tasarım deneyimlerinizi daha da ilgi çekici hale getirecek olan Planner 5D’nin muhteşem 3D vizyonuna da göz atmalısınız. Uygulamanın Sanal Gerçeklik modu ile birleştiğinde kendinizi tamamen evlere kaptırabilirsiniz.

 

Çözüm

 

Planner 5D, gerçek evler inşa etmek veya çeşitli büyüleyici mimari konseptleri denemekle ilgileniyorsanız, sahip olmanız gereken mükemmel bir akıllı telefon uygulamasıdır. Burada, ilgi çekici akıllı telefon programı, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yardımcı çözüme sahiptir. Aynı zamanda, web sitemizde bulunan uygulamanın ücretsiz ve kilitsiz sürümü sayesinde çok daha eğlenceli bulacaksınız.

What's new

You ask - we listen! This update contains a long awaited Knowledge Base section with hundreds of tips and answers available in one tap of your finger. Please enjoy and lets us know what else we need to add at [email protected]

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.