Pokémon GO APK 0.193.3 (Unlimited Money)

0.213.2

New! Now you can battle other Pokémon GO Trainers online! Try the GO Battle League today!
4.1/5 Votes: 14,658,731
Developer
Niantic Inc.
Version
0.213.2
Updated
23 July 2021
Requirements
6.0 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Pokémon GO APK 0.193.3 Özellikler

 

Eşi görülmemiş Roman Deneyimler Getiriyor

 

Oyuncunun mobil kamerası ve GPS sinyali, oyunu etkinleştirmek için kullanılır. Oyun size gerçek dünyanın sokaklarında bulunabilecek vahşi Pokemon’u gösterecek. Sadece etrafta dolaşmak çok sayıda Pokemon verir.

Onları tetikler ve tıklarsanız, bir Pokebattle görünecektir. Çevikliğinizi kullanarak yeni ortaya çıkan Pokemon’u çabucak yakalayın. Oyuncular oyun ilerledikçe rütbe kazanacaklar ve yakında Pokemon Masters olacaklar.

 

Gerçek Bir Pokemon Eğitmeni

 

Uzun süredir Pokemon hayranı mısınız? Her zaman bir koç olmanın nasıl bir şey olduğunu görmek istedin mi? Sonuç olarak, bu, gereksinimlerinizi karşılayacak bir programdır. Yeni Pokemon yakalamak için önce vahşi Pokémon’u yenmelisiniz.

Oyuncu, Pokéball’ları tahtadaki Pokémon’a doğrultmalıdır. Renkli daireler göründüğünde, hızlı davrandığınızdan ve dikkatinizi onlara odakladığınızdan emin olun. Yeşil bir halka, yakalanması kolay bir Pokémon’u, sarı bir halka ise orta derecede sert bir Pokémon’u gösterir.

Oynarken, halka ne kadar küçükse, perdenin o kadar ortalanmış olduğunu unutmayın. Pokemon herhangi bir yerde görünebilir. Ancak gerçek dünyada Pokémon’u yakalamak veya onunla savaşmak için hayatınızı riske atmak zorunda olmadığınızı unutmayın. Çeşitli şekillerde ortaya çıkacaklar.

 

Çığır Açan Fikirler

 

Uzmanlara göre Pokemon Go’nun popülaritesi, yenilikçi yeniliklerden ve teknik atılımlardan kaynaklanıyor. Niantic’in “canavar” Pokemon’u hayata geçirebilmesi harika. Oyuncunun hayatındaki günlük sahnelerde ortaya çıkıyorlar.

Çoğu 8x, 9x, Pokemon masalını gençliklerinden hatırlar. Bunlar bugün dünyanın en popüler mobil kullanıcıları. Pokemon Go’da ilginç oyun ve tanıdık görsel resimler çarpışıyor. Ayrıca, diğer oyuncularla iletişim kurma arzusu, oyunun bağımlılık yaratan çekiciliğine katkıda bulundu.

 

Çözüm

 

Özetlemek gerekirse, Pokemon Go tipik akıllı telefon uygulamanız veya başka bir Pokemon oyunu değil. Şu anda piyasadaki diğer oyun türlerinin aksine, Pokemon Go tamamen farklı bir canavar. Sanki kendi alanının hükümdarıymış gibi.

Garip bir mahalle parkında veya daha önce hiç görmediğiniz bir heykelin önünde bir Gastly görmek şok edici mi?

Daha önce hiç görmediğiniz bir Tuhaflığı duymanın heyecanı her zaman hissedilmez. Tesco’da dolmalık biberin yanında, avucunuzun içinde gizlenmiş küçük bir gerçek mi var?

Pokemon Go, şüphesiz sadece benzersiz bir oyun deneyimi sunmakla kalmaz, aynı zamanda yeni şeyler keşfetmenize de yardımcı olur. İlk kez ziyaret ettiğiniz herhangi bir yer.

Ayrıca, türünün tek örneği olan bu program, yakın çevrenizdeki insanlarla bağlantı kurmanıza ve onları tanımanıza yardımcı olur. Yeni insanlarla tanışmaktan daha iyi ne olabilir?

Kullanıcılar, bu oyun sayesinde artırılmış gerçeklik modellerinin kolayca bulunabilen geleceğine dair bir tat aldılar. Teknoloji her zamankinden daha sofistike hale geliyor.

What's new

Trainers, there’s always something new in Pokémon GO!

- Are you ready for Pokémon GO Fest 2021? Every Legendary Pokémon discovered in Pokémon GO so far will be appearing in five-star raids during the event!
- Various quality-of-life updates have been made.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.