Polarr Photo Editor APK 6.0.39 (Unlocked)

6.0.40

Polarr is the easiest app to create your own aesthetics and share with others.
3.7/5 Votes: 6,723
Developer
Polarr
Version
6.0.40
Updated
30 April 2021
Requirements
8.0 and up
Size
47M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Polarr Fotoğraf Düzenleyici APK 6.0.39 Özellikler

 

Basit ama güçlü bir fotoğraf düzenleme uygulaması

 

Başlangıç ​​olarak, Polarr Photo Editor’daki Android kullanıcıları, uygulamanın kolay ama güçlü fotoğraf düzenleme özelliklerini takdir edeceklerdir. Yaratıcı çalışmalarınızı kolayca dönüştürmenize olanak sağlayacak temel ve kullanımı kolay düzenleme yazılımını denemekten çekinmeyin. Alternatif olarak, uygulamanın çok daha güçlü ve yetkin olmasını sağlayacak çok yönlü düzenleme özelliklerinden yararlanın.

 

İlginç fotoğraf ayarlamaları kullanarak fotoğraflarınızı düzenleme

 

Polarr Photo Editor’ın ayarlanabilir kaplamaları ve derinlemesine karıştırma modları, mükemmel fotoğraf düzenleme deneyimleriyle ilgilenenler için genel görsel duyumları kolayca ve verimli bir şekilde optimize etmenize yardımcı olur. Çok sayıda teknik efekt bulmak için eğlenceli lens ayarlarını ve efektlerini keşfedin.

 

Tonlarca ilginç ve özelleştirilebilir filtre

 

Uygulamanın işlevselliğine daha aşina hale geldikçe, Polarr Photo Editor’daki mevcut filtreleri kullanmaya başlayacaksınız, bu da uygulamanın filtrelerini kullanarak fotoğraflarınızı kolayca düzenlemenizi sağlayacak. Deneyimli editörler tarafından üretilen çok çeşitli kullanışlı filtrelere göz atmaktan çekinmeyin. Alternatif olarak, çeşitli özel efektlerle kendi kişiselleştirilmiş filtrelerinizi yaparak eğlenin. Kişiselleştirilmiş filtreler ile resimlerinizde yeni iyileştirmeler yapabilir ve herkesin kullanabilmesi için bunları çevrimiçi yayınlayabilirsiniz.

 

Resimlerinizde basit ve etkili değişiklikler yapın

 

Fotoğraflarınızda kolay ve verimli ayarlamalar yapmanın hızlı bir yolunu arıyorsanız, seçtiğiniz resimlerin bazılarında hem dramatik hem de ince değişiklikler yapmanızı sağlayacak mevcut karıştırma modlarını kullanmaya başlayın. Hava durumu, bulutlar, ışık dökülmeleri ve daha fazlası gibi gerçekçi efektler, sanatsal çalışmalarınıza canlılık ve diğer estetik anlamlar katar. Alternatif olarak, resimlerinizde çift ton oluşturmak için Polarr Picture Editor ön ayarlarını kullanın.

 

Çözüm

 

Android kullanıcıları, VSCO ve Enlight Pixaloop’a ek olarak başka bir popüler resim düzenleme uygulamasına da erişebilecek. Bu araç, fotoğraflarınızda tam iyileştirmeler yapmanızı sağlayacaktır. Sanatsal çalışmalarınızı yapılandırmak için Polarr Photo Editor’daki özellikleri düzenlemekten ve keşfetmekten çekinmeyin. Uygulamanın ücretsiz ve kilidi açılmış sürümü artık web sitemizde mevcut olsa bile, kullanmaya başlamak için birçok bahaneniz olacak.

What's new

Bug fixes and stability improvements.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.