PowerDirector APK 9.0.1 (Premium Unlocked)

9.4.1

PowerDirector – The best full-featured video editor and video maker. Add music, transitions, motion titles, effects, emoji, background, filters and etc.
4.5/5 Votes: 1,558,015
Developer
Cyberlink Corp
Version
9.4.1
Updated
July 15, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
100M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

PowerDirector APK 9.0.1 Özellikler

 

Kullanışlı ve kullanışlı düzenleyici

 

Başlamak için, Android oyuncuları, birkaç saniye içinde çeşitli kullanışlı görsel özelleştirmeler yapmanıza olanak tanıyan PowerDirector’ın basit ve sezgisel video düzenleyicisine erişebilecek. Sonuç olarak, tek yapmanız gereken hedeflenen videoları seçmek ve ardından onlara tıklayarak çeşitli değişiklikleri uygulamaktır.

Belirli görüntüleri hızlandırmak veya yavaşlatmak için benzersiz hızlı ileri ve ağır çekim görünümlerini kullanarak başlayın. Bu basit ama ilgi çekici özelliklerle özel ve eğlenceli klipler oluşturabilirsiniz. Videolarınız hızlı bir şekilde çekildiyse ve bulanıksa, hemen hemen her kamerada inanılmaz derecede iyi çalışabilen yerleşik sabitleyici ayarlarını kullanarak görüntüleri kolayca sabitleyebilirsiniz.

 

Onlarca güçlü araç

 

Kaliteli videolar yapmakla ilgileniyorsanız ve cihazınızın yetenekli donanımını tamamen kullanmak istiyorsanız, harika uygulamalara sahip mükemmel oyun içi düzenleme yazılımı bulacaksınız. Elinizin altındaki inanılmaz video düzenleme araçlarına bir göz atın.

Başlamak için, Android kullanıcıları, sezgisel video düzenleyici arayüzünde en keyifli deneyimler için uygun şekilde düzenlenmiş çok sayıda videoya ve ses parçasına erişebilir. Bununla birlikte, yalnızca birkaç dokunma komutuyla videolarınızı hızla kırpabilir, kırabilir ve döndürebilirsiniz. Düzenleyicide çeşitli kliplerin, fotoğrafların ve ses parçalarının zaman çizelgelerinde ayarlamalar yapın.

 

Efektler ve diğer öğeler ekleyin

 

PowerDirector’daki Android kullanıcıları, dosyaları için düzenlenmiş görüntülerine ek olarak son kesimlere yol açabilecek bir dizi çeşitli görsel efekt ve öğe alacaktır. Sonuç olarak, videolarınıza çeşitli efektler ve geçişler eklemek için basit hareket kontrollerini kullanarak başlayabilirsiniz.

Video parçalarınızı kolayca oluşturmak için favori görüntülerinizi seçin ve bunları Fotoğraf Video Düzenleyici’yi kullanarak belirli videolarla birleştirin. Metin parçaları eklemek ve çeşitli düzenlemeler yapmak için mevcut metin düzenleyiciyi kullanın. Alternatif olarak, onları daha renkli hale getirmek için videolarınıza çarpıcı ses ve müzik döngüleri eklemelisiniz. Olasılıklar sonsuzdur ve her efekt için kapsamlı özelleştirmeler ile her zaman istediğiniz her şeyi bulacaksınız.

 

Hızlı ve kolay video prodüksiyonları

 

Ayrıca, yüksek standartta kolayca güzel videolar oluşturabilen kullanışlı bir akıllı telefon uygulaması arıyorsanız, PowerDirector’ın dahiyane özelliklerine hâlâ erişebilirsiniz. Yazılım ise Android kullanıcılarının video, resim ve ses dosyalarını kolayca yüklemelerine yardımcı olur. Ayrıca, kullanıcı dostu düzenleyici arayüzleri kullanarak video parçalarınızı kolayca oluşturabilir ve değiştirebilirsiniz.

Ayrıca 64 bit desteği, videolarınızı düzenlerken sorunsuz ve güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlayabilir. 720p, Full HD ve hatta 4K çözünürlüklerde sunulan güzel görüntülerinizi oluştururken veya yüklerken hiçbir zaman sorun yaşamayın. Videoları mümkün olan en kısa sürede dışa aktarın.

 

Çözüm

 

Bununla birlikte, PowerDirector, çok sayıda kullanışlı araç ve iyi optimize edilmiş işlevsellik ile birlikte geldiğinden, genel olarak videoları düzenlemek için mükemmel bir akıllı telefon uygulamasıdır. Sonuç olarak, Android uygulamaları video düzenleme yeteneklerinden tam olarak yararlanabilir. Ayrıca, yazılımın pro sürümü tamamen ücretsiz ve web sitemizde kilitli olmadığı için, artık istediğiniz zaman en üst düzey video düzenleme deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.

What's new

New Version 9.4.1
• Bug fixes and performance improvements

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.