Pro Graphics Toolkit APK 0.19.2 (Paid Patched)

0.19.8

  • Payment
PGT: Pro Graphics Toolkit is a launcher utility that can change graphics settings, optimize fps and boost gaming performance with unique features like Best settings, Zero lag & Battery Saver mode, Potato graphics, GPU Optimization, Hardware-Accelerated Rendering, Dark Theme etc
4.2/5 Votes: 45,621
Developer
Trilokia Inc.
Version
0.19.8
Updated
July 13, 2021
Requirements
4.3 and up
Size
3.2M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Pro Graphics Toolkit APK 0.19.2 Özellikler

 

Cihazlarınız için en iyi ayarı hızlıca seçin

Başlamak için, PUBG oyunlarında hızlı bir deneyim arayan herkes, PUB Gfx Aracında bulunan tüm önceden ayarlanmış yapılandırmaların keyfini çıkaracaktır. Oyuncular, burada Android cihazlarının herhangi biri için 1000’den fazla yerleşik ayar arasından seçim yapabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce model ile gadget’larınız için en iyi ayarları bulmak kolay olacaktır. Sonuç olarak, yalnızca birkaç tıklama ile azaltılmış grafiklerle hızlı ve keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Cihazlarınızda farklı oyun çeşidini seçin

 

PUB Gfx Tool ise, mobil cihazlarınızda yetkisiz PUBG Mobile sürümlerine sahip olanlarınız için özel kurulumlarınız için değişken ayarları sağlar. Burada kullandığınız varyantın sürümünü seçebilirsiniz ve sistem her ikisi için de tamamen özelleştirilecektir. Sonuç olarak, uygulamanın diğer işlevleri de daha iyi desteklenecektir.

 

Temel Ayarlar’da belirli ayarlamalar yapın

 

Manuel kontrolleri sevenler için, yazılımın ayrıca yeni kullanıcıların denemesi için Temel Ayarlarında çok sayıda özelleştirme seçeneği vardır. Fotoğraflarınızın çözünürlüğünü ve grafik kalitesini buradan ayarlayabilirsiniz. Gelişmiş grafiklerle sorunsuz ve keyifli bir deneyim yaşayabilmeniz için donanım yeteneklerinize göre doğru seçimleri yapmaktan çekinmeyin.

PUB Gfx Aracı ayrıca, oyun içi deneyimlerinizi geliştirmek için farklı görsel ayarlar arasında seçim yapmanızı sağlayan özel grafik türlerinin yanı sıra, oyunu pürüzsüzleştirmeye yardımcı olan harika bir FPS ayarına sahiptir. Doğal, dramatik, teatral ve diğer efektleri denemekten çekinmeyin.

 

Gelişmiş ayarlardan yararlanın

 

Android oyuncuları, PUB Gfx Tool’daki daha derin seçeneklere dalarak eksiksiz kod ayarlamaları yapacak ve oyunlarını geliştirecekler.

Mevcut en fazla cihaz gücüne sahip olduğundan emin olmak için PUBG Mobil oyunlarınıza Memory Boost ile öncelik vererek başlayın. Ek olarak, her zaman sabit FPS ile sorunsuz oyun deneyimi yaşamanızı sağlayan Sıfır Gecikme Modu ile rekabetçi Battle Royale oyununuzu sağlayın.

PUB Gfx Tool, kullanıcıların karakterlerini eğlenceli etkileşimlerle Patates grafiklerine dönüştürmelerine izin vererek bunu daha da ileri götürüyor. Alternatif olarak, bilgisayarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için Donanım Hızlandırılmış Oluşturma’yı kullanın.

 

Çözüm

 

PUB Gfx Aracı, Android oyuncularının PUBG Mobile ile oyun içi deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olacak kolay ve ilginç bir araçtır. Oyunları uygun gördüğünüz şekilde değiştirmekten çekinmeyin ve web sitemizdeki tamamen ücretsiz uygulama ile eğlenmeyi unutmayın.

What's new

*Added support for 0.15X version(Global, India, Korean, Vietnam, Taiwan)
🔧Join PGT/PGT+ support group @ https://t.me/android_pgt
❤️Please review the app on the store, it helps us a lot❤️

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.