RAM Booster eXtreme Speed Pro 5.8.1 (Paid for free)

8.4.5

The most beautiful and powerful ram booster for android! You are able to monitor storage and ram information at the same time, and clean the memory, boost your phone. Ram booster provides many kinds of tools. including: one tap boost, ram widget, cpu widget, battery widget, desktop floating window, status bar floating window, over heat alarm. You can monitor the ram, cpu and battery information very convenient. The detail features including:
4.4/5 Votes: 15,926
Updated
July 18, 2021
Requirements
4.4 and up
Size
8.3M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

RAM Booster eXtreme Speed ​​Pro 5.8.1 Özellikleri

 

Cihazlarınızı güçlendirmek için güçlü Görev Katil

 

Başlangıç ​​olarak, RAM Booster eXtreme Speed ​​Pro kullanan Android kullanıcıları, gereksiz uygulamaları kaldırarak ve akıllı tarama ile depolamayı temizleyerek cihazları etkin bir şekilde iyileştirecek tam ve güçlü Task Killer işlevine erişebilecekler.

RAM Booster eXtreme Speed ​​Pro arka planda çalışırken, yazılım, bilgisayarlarını hızlandırmak için çok fazla RAM gerektiren etkinlikleri hızla silebildiğinden, kullanıcılar sorunsuz ve keyifli deneyimler bekleyecekler.

 

Seçebileceğiniz farklı güçlendirme seviyeleri

 

Merak edenler için, uygulama içi etkileşimleri tamamen yapılandırmak için uygulamanın çeşitli güçlendirme seviyeleri de kullanılacak.

Normal – telefonunuzda çok fazla RAM harcayan üçüncü taraf uygulamalardan kurtulmak için yazılımı yükleyerek başlayın. Beyaz listeye alınan uygulamalar, sistem uygulamaları ve çok fazla RAM gerektirmeyen 3. taraf uygulamalar istisnalar olacaktır.
Güçlü – cihazın verimliliğini daha da artırmak için, kullanıcılar arka planda çalışan tüm 3. parti uygulamaları devre dışı bırakmalıdır. Beyaz Listedeki uygulamalar ve cihaz uygulamaları zarar görmez.
eXtreme – ve RAM Booster eXtreme Speed ​​Pro’nun patentli temizleme moduna yaklaştığımızda.

 

Serbestçe programlamanız için otomatik RAM Booster

 

Ek olarak, RAM Booster eXtreme Speed ​​Pro artık Android kullanıcılarının otomatik RAM Booster programlarını kullanmalarına yardımcı olmak için değerli otomatik işlevselliğini sağlıyor ve bu da Android kullanıcılarının yükseltme deneyimlerini tamamen özelleştirmesini sağlayacak.

Temiz Android kullanıcı arayüzünden en iyi şekilde yararlanmanıza izin vererek, başlangıçta veya ekran kapatıldığında cihazlarınızın iyileşmesine izin vererek başlayın. Ek olarak, bu özellikler, pil ömründe büyük bir azalma olmadan cihazlarınızın daha verimli çalışmasına olanak tanır.

 

Kullanışlı widget ve tek dokunuşla güçlendirme seçeneği

 

RAM Booster eXtreme Speed ​​Pro, sistemin RAM ayırmalarını hızlı bir şekilde temizlemenize yardımcı olacak kullanışlı tek dokunuşla yükseltme seçenekleri de sağlayacaktır. Uygulamayı açmak ve güçlendirme seçeneklerinizi seçmek kadar basit.

Alternatif olarak, ana ekranda otururken bilgisayarlarınızı geliştirmenizi sağlayan RAM Booster eXtreme Speed ​​Pro Widget, onu çok daha hızlı ve daha rahat hale getirecek. Fantastik uygulamalar artık istediğiniz zaman herhangi bir rahatsızlığa neden olmadan hızlı ve verimli RAM artırmaları sağlayacaktır.

 

Çözüm

 

RAM Booster eXtreme Speed ​​Pro, kapsamlı ve güçlü özellikleri ile cihazı şüpheli arka plan işlemlerinden korur. Aynı zamanda, Android kullanıcıları, güçlü RAM kontrol araçları sayesinde deneyimlerini tamamen yapılandırmayı çok daha kolay bulabilirler. Ve elbette, uygulama web sitemizde ücretsiz ve kilidi açık olduğundan, onu tam potansiyeliyle kullanmaya devam edebilirsiniz.

What's new

Fix some bugs and crash.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.