Real Car Parking 2 APK 6.2.0 (Unlimited Money)

Varies with device

Real Car Parking 2 is a massively multiplayer online car driving simulator and more than just a car parking game with the highest graphics! If you consider yourself the best racer, don't stop and enjoy the game!
0/5 No votes
Developer
TOJGAMES
Version
Varies with device
Updated
June 16, 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Gerçek Otopark 2 APK 6.2.0 Özellikler

 

Sezgisel ve erişilebilir

 

Real Car Parking 2 ayrıca, sezgisel dokunmatik kontrollere ek olarak, Android oyuncularının mobil cihazlarında tamamen keyfini çıkarabilecekleri gelişmiş bir oyun deneyimine sahip, iyileştirilmiş ve güncellenmiş bir oyun içi sürüş simülasyonu içerir. Bununla birlikte, ayrıntılı ve gerçekçi oyun içi karşılaşmaların keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda, kendinizi heyecan verici sürüş karşılaşmalarına kaptırırken, oyunun birçok canlandırıcı ve ilginç özelliğini keşfetmekten çekinmeyin.

 

Gerçekçi sürüşle iyi eğlenceler

 

Oyun ayrıca, oyuncuların tam sürüş deneyimlerinin keyfini çıkarmasını sağlamak için sürücülerinizde kullanabileceğiniz derinlemesine kontrol seçenekleri içerir. Real Car onu çeşitli sürüş modları için kullanır ve tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi fren ve gaz pedallarını kavrar, sürüş sırasında deli gibi korna çalar vb.

 

Arabalarınızın tam kontrolünü elinize alın

 

Oyun ayrıca, oyuncuların tam sürüş deneyimlerinin keyfini çıkarmasını sağlamak için sürücülerinizde kullanabileceğiniz derinlemesine kontrol seçenekleri içerir. Real Car Parking 2 ise, araçları doğru yönlerde etkili bir şekilde yönlendirmenize ve aynı zamanda üzerlerinde harika stuntlar gerçekleştirmenize olanak tanıyan sezgisel dokunmatik kontroller ve hareket komutları içerir.

Gerçek bir sürüşte bulacağınız tüm araba kontrollerini içeren gerçekçi bir şekilde inşa edilmiş kokpitte rahatlayın. Oyuncular direksiyon simidini kullanarak otomobilin yönünü yönlendirebilir, çeşitli sürüş modları için kullanırken vites kutusunu ayarlayabilir ve tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi fren ve gaz pedallarını kavrayabilir, sürüş sırasında deli gibi korna çalabilir vb.

 

Arabalarınızın tam görünümü

 

Öte yandan oyun, oyun içi kontrollerinize ve sürüş duyularınıza yardımcı olmak için tam görüntüleme ve sensör seçenekleri sunar, böylece arabalarınızı kalabalık sokaklarda etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Etrafınızda neler olup bittiğini görmek için dikiz aynasını kullanmaktan çekinmeyin veya aracınızı dar alanlara verimli bir şekilde park etmek için arka kamerayı ve sensörü inceleyin. Oyun, araba kullanıyormuş gibi hissetmenizi sağlayacak ve sizi, hevesli tüm sürücüler için önemli olan pratik sürüş dersleriyle tanıştıracak.

 

Çözüm

 

Real Car Parking 2, ekstrem yarış ve sürüş oyuncuları için en iyi sürüş oyununuzdan beklediğiniz şey ve daha fazlası. İstediğiniz zaman kurmak ve kilidini açmak için modumuzu kullanmaktan çekinmeyin ve heyecan verici maceralara hazır olun.

What's new

🖼 Updated Garage Scene.
👤 My profile statistics added.

🌐 The most anticipated feature, MULTIPLAYER is now available for everyone
🏎 All newest car models and special cars have been added.
⚙️ Car sorting by categories available now.
🏙 Added new locations. Huge city map and countryside map for multiplayer game.
🥷 Now you can edit your nickname.
🕹 Fixed bugs and improved game levels.

🚀 Improved overall performance.

Update Real Car Parking 2 and check out all the new features.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.